Різдвяна іграшка своїми руками: Як зробити красиво.

Дуже приємно, коли різдвяну ялинку прикрашають іграшки, зроблені своїми руками. Можна задіяти в цьому дітей, їм зазвичай подобається що-небудь ліпити, збирати або клеїти.
Інструкція
1
Матеріалом для різдвяної іграшки виберіть пап'є-маше. Такі вироби дуже ефектно виглядають, і в їх виготовленні немає нічого складного. Правда, часу вам знадобиться пару днів.
2
Отже, для того, щоб зробити симпатичного жирафика, візьміть звичайні зошитів листи, порвіть на дрібні шматочки, величиною не більше квадратного см, залийте водою в залізній мисці або каструльці і залиште на ніч для розмокання.
3
З вечора зробіть заготовку для іграшки з щільного картону або невеликий дощечки. Намалюйте на обраному матеріалі силует жирафа і виріжте його ножицями. Якщо ви робите заготовку з дерева, то скористайтеся невеликою пилкою. У голові звірятка зробіть круглий отвір.
4
Вранці поставте паперову масу на слабкий вогонь, доведіть до кипіння і варіть близько півгодини. Після цього злийте воду і подрібніть суміш у міксері, додавши трохи клею ПВА. З насадок краще використовувати ту, яка нагадує собою спіраль. В результаті у вас повинна вийти однорідна маса, за консистенцією походящей на глину або розм'якшений пластилін.
5
Акуратно викладіть паперово-клейову масу на силует звіра, зверху пригладьте ножем, щоб поверхня вийшла рівною. Тепер зробіть в пап'є-маше вм'ятини за допомогою олівця, щоб позначити рельєф на спині жирафика. Вставте мотузочку в виконану в основі дірочку і оточіть отвір пап'є-маше, щоб не залишалося просвіту. Покладіть іграшку підсихати.
6
На наступний день пофарбуйте звірка звичайними акварельними фарбами. Не забудьте намалювати очі, рот і ніс. Втім, як очей можна приклеїти темні гудзики. Залиште жирафа висихати. Коли він повністю висохне, прив'яжіть йому на шию красиву стрічку або бантик. Різдвяна іграшка готова.