Як підвести очі олівцем. Як підводити очі олівцем урок.

Підводка робить погляд виразнішим і глибше, обрамляючи чітким контуром і підсилюючи ефект магнетизму. Це таємне жіноче зброю в давнину застосовували навіть чоловіки. Підводка олівцем дозволяє намалювати нову форму очі, зробити їх яскравішими і більше, надати обличчю потрібний вираз і яка жінка в силах відмовитися від таких можливостей. Але підвести очі олівцем так, щоб це відповідало задуманому образу, легко зможе тільки професійний візажист або ті, хто освоїв науку власного макіяжу досконало. Втім, і цьому можна навчитися.
Вам знадобиться
  • Олівець для підводки очей
Інструкція
1
підточить олівець, він повинен бути гострим для створення тонкої лінії. Крім того свіжий зріз грифеля дозволяє отримати більш чітку, однорідну лінію необхідної шіріни.Удобно розташуйтеся перед дзеркалом з якісним освітленням. Вам нічого не повинно заважати при проведенні ліній у краю ока, інакше лінія буде нечіткою або того гірше, пораните очей гострим карандашом.Не поспішайте підводити очі, спочатку визначте якою буде лінія підводки відповідно до обраного чином
2
Проставте точки по передбачуваної лінії підводки очі. З'єднайте їх короткими штрихами по напряму від внутрішнього куточка ока до зовнішнього. Не варто відразу проводити всю лінію, малюючи штрихами вам легше буде підкоригувати невдалий участок.Ведіте лінію у самого краю росту вій, більш тонку у внутрішнього куточка, на самому початку, поступово розширюється до зовнішнього куточка ока. І в самому кінці знову звужується в тонкий "хвостик", який легше буде зробити витонченим, якщо злегка натягнути вгору пальцями шкіру верхнього века.На насправді строгих правил підводки очі не існує. Навчившись підводити очі за цією технологією, з часом ти станеш підводити очі одним впевненим рухом і освоїш інші техніки виконання підводки.
Зверніть увагу
Олівці в корпусі з дерева переважно в порівнянні з аналогами в пластиковому корпусі. Дерево має антисептичні властивості, завдяки цьому ваш олівець не стане місцем прихистку мікробів.
Корисна порада
Перш ніж купити контурний олівець, спробуйте зробити лінію пробником. Переконайтеся, що олівець середньої жорсткості і лінія його чітка, однорідна без розривів і вкраплень.
Чорний олівець чудово підходить навіть для денного макіяжу, і, використовуючи його, можна придумати безліч різних способів підкреслити очі. Але навіть таким простим засобом необхідно вміти користуватися і слідувати деяким правилам.
Інструкція
1
Перевагами олівцевої підводки є її нескладність, можливість виправити дрібні помилки, вона прекрасно промальовує, коригує і підкреслює контур очей. Чорний олівець повинен бути м'яким, але добре заточеним - в такому випадку лінія вийде досить природною і акуратною. Обов'язково оцініть і спробуйте тестер, проведіть по шкірі руки кілька ліній. Зверніть увагу на те, як лягає олівець, не ламається і не розсипається він при нанесенні, а також спробуйте злегка потерти лінію, щоб перевірити стійкість.
2
Вам явно варто переконатися, що підводка чорним олівцем вам піде. Якщо у вас достатньо маленькі очі, то від неї варто відмовитися і підвести очі м'якими тінями темного натурального відтінку, так як чорна лінія трохи зменшує очі. Також не варто підводити очі чорним олівцем, якщо у вас дуже світле волосся, брови і вії - в цьому випадку краще скористатися темно-коричневим олівцем.
3
Якщо ви користуєтеся тінями, то їх потрібно наносити і добре розтушовувати безпосередньо перед нанесенням олівця для очей. Пам'ятайте, що після цієї процедури бажано вже нічого не виправляти і коригувати, оскільки змішана з тінями підводка буде виглядати неакуратно і неохайно.
4
Якщо ви тінями не користуєтеся, то знежирте шкіру повік м'якими косметичними засобами (наприклад, водною основою двухфазной рідини для зняття макіяжу з очей) і обов'язково трохи припудріть повіки прозорою і світлою пудрою. Це допоможе лінії лягти дуже рівно, і макіяж буде триматися весь день. Це особливо важливо, так як очі трохи сльозяться і втомлюються практично у всіх.
5
Проводите чітку лінію по верхньому століттю, намагаючись притискати олівець якомога ближче до лінії вій. Це, знову ж таки, потрібно для того, щоб не "пропадало" простір ваших очей і вони не здавалися менше. Якщо зовнішній куточок ваших очей як би дивиться вниз, вам варто трохи потовщені і підвести лінію, завершивши макіяж витонченим вигином кінчика вгору.
6
Як підводити нижню повіку? По-перше, лінія ні в якому разі не повинна бути різкою - тому запасіться спеціальним аплікатором або м'якими ватяними паличками, щоб розтушувати і значно пом'якшити лінію підводки. Краще, якщо ви будете тримати олівець вертикально, а також ретельно, штрих за штрихом, промальовувати лінію нижніх вій.
7
Намагайтеся підводити очі при природному освітленні - це допоможе домогтися максимальної природності. Те, що при ледь притишеному або неправильному світлі здається красивим і природним, на вулиці і при нормальному денному освітленні може здатися надто яскравим і навіть неакуратним.