Як відновити перемикання мов. устонавіть мову на панелі завдань.

Мовна панель в операційних системах сімейства Windows використовується для перемикання розкладок по натисненню клавіш Ctrl + Shift або Alt + Shift. Але іноді ця панель зникає з причини випадкового видалення або збоїв в роботі системи.
Вам знадобиться
  • Відновлення завантаження файлу ctfmon.exe.
Інструкція
1
За відображення мовної панелі відповідає файл ctfmon.exe, який за замовчуванням повинен знаходитися в меню автозавантаження. Його відсутність говорить про проблеми при завантаженні, які могли бути викликані черговим збоєм. Для відновлення роботи цієї панелі необхідно спробувати її відновити через аплет «Мова і регіональні стандарти».
2
Для операційної системи Windows 7. Натисніть меню «Пуск» і перейдіть до розділу «Панель управління». У вікні, виберіть елемент «Мова і регіональні стандарти». У вікні аплету перейдіть до вкладки «Мови та клавіатури», потім натисніть кнопку «Змінити клавіатуру».
3
Перейдіть до вкладки « Мовна панель" і поставте позначку напроти пункту «Закріплена в панелі завдань». Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте відкриті вікна.
4
Відкрийте робочий стіл і натисніть правою кнопкою миші на значку «Комп'ютер», з контекстного меню виберіть пункт «Управління».
5
Відкрийте елемент «Планувальник завдань», потім виберіть «Бібліотеку планувальника завдань». Відкрийте «Microsoft», потім «Windows» і виділіть пункт «TextServicesFramework». У правій частині вікна знайдіть елемент «MsCtfMonitor», натисніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть рядок «Включити».
6
Після цього перезавантажте комп'ютер і перевірте наявність мовної панелі.
7
Для операційної системи Windows XP. Натисніть правою кнопкою миші на панелі задач, натисніть на елемент зі списком «Панелі інструментів» і виберіть рядок « Мовна панель».
8
Потім натисніть меню «Пуск» і перейдіть до «Панелі управління». У вікні, виберіть елемент «Мова і регіональні стандарти». У вікні аплету перейдіть до вкладки «Мови» і натисніть кнопку «Детальніше».
9
У новому вікні перейдіть до вкладки «Додатково» і зніміть позначку з пункту «Вимкнути додаткові текстові служби». Поверніться до вкладки «Параметри» цього ж вікна і натисніть елемент « Мовна панель», потім поставте відмітку напроти пункту «Показувати мовну панель на робочому столі».
10
Якщо після цього шукана панель так і не з'явилася, отже, проблема виникла через файла ctfmon.exe. Для вирішення цієї проблеми натисніть меню «Пуск» і виберіть елемент «Виконати». У вікні, введіть команду msconfig в порожній поле, потім натисніть кнопку «OK».
11
У вікні налаштувань системи перейдіть до вкладки «Автозавантаження» і поставте позначку навпроти рядка ctfmon. Після перезавантаження комп'ютера мовна панель повинна відобразитися.