Як робити ескізи одягу. Як навчитися малювати ескізи інтер'єру.

Першим кроком до створення одягу є промальовування ескізу. Від того, наскільки добре ви його зробите, і залежатиме зовнішній вигляд вашого майбутнього виробу. Тому для того щоб зробити ескіз одягу правильно, важливо дотримуватися ряду послідовних дій.
Вам знадобиться
  • Елементарні навички малювання, ідея майбутнього виробу, олівець, папір, фарби, гумка.
Інструкція
1
Для початку придумайте ідею. Якщо ви і не зможете відразу уявити, як виглядатиме ваше виріб, то перегляньте популярні журнали про моду, поцікавтеся як історією того чи іншого фасону костюма (сукні і т.д.), так і мистецтвом в цілому. І при візуальному відтворенні ескізу використовуйте отримані знання.
2
Визначтеся, для якого заходу буде призначатися одяг. Наприклад, ви хочете зшити щось на кожен день або ж це вбрання підійде лише для свят та інших урочистих випадків.
3
Почніть малювати ескіз одягу з промальовування людської фігури. Для цього прокреслите вертикальну лінію, відступивши від верху і низу аркуша десь на 2-3 см, і зробіть відповідні позначки.
4
Одержаний відрізок розділіть на рівні частини. Першу позначку поставте на рівні шиї, другу - на рівні грудей (так, щоб плечі виявилися в середині другої частини), третю - на рівні талії, четверту - на рівні стегон, п'яту - на рівні колін.
5
Потім прорисуйте обсяги фігури, дотримуючись ряд правил. Так, голову намалюйте у вигляді овалу із загостренням (підборіддям). Малюючи плечі і стегна, враховуйте, що їх ширина у жінок приблизно однакова. І пам'ятайте, що довжина рук повинна доходити до середини п'ятої частини вашого ескізу.
6
Тепер «одягніть» вийшла фігуру. Почніть з великих деталей, поступово переходячи до елементів одягу , які здебільшого є лише її доповненням і прикрасою. Краще користуйтеся олівцем, щоб у разі помилки завжди можна було внести поправки.
7
На цьому ж аркуші паперу зобразите вигляд виробу збоку та ззаду. Також вкажіть, яку тканину будете використовувати при шиття. Виходячи з цього, підберіть матеріал для розфарбовування ескізу. Наприклад, якщо це щільний драп, то використовуйте гуаш, а якщо летить шифон - акварель.
8
Усі напрацювання перенесіть на чистовик. Для цього розділіть аркуш паперу на три зони, де будуть зображення ескізу в анфас, профіль і зі спини. Підберіть взуття та аксесуари, які підходять за стилем. Ваш ескіз готовий.