Як зайти в реєстр.

У складі будь-якої операційної системи сімейства Windows є системний реєстр , який є свого роду базою даних. Роботи системи неможлива без файлів реєстр а. До їх редагуванню слід підходити з усією обережністю, тому часом досить важко повернути назад внесені зміни.
Вам знадобиться
  • - редактор реєстру Regedit.
Інструкція
1
За умовчанням редактором реєстр а є вбудована в стандартний пакет програм утиліта Regedit. Також існує велика кількість сторонніх утиліт, за допомогою яких можна редагувати файли реєстр а, але стандартна програма ні чим не гірше за можливостями і функціональності.
2
Для запуску програми Regedit необхідно натиснути меню «Пуск» і вибрати команду «Виконати». У порожнє поле вікна введіть команду regedit і натисніть клавішу Enter. Перед вами з'явиться вікно редактора реєстр а.
3
Також редактор можна запускати, виконавши всього в 3 дії: перейдіть до робочого столу, натисніть правою кнопкою на значку «Мій комп'ютер» і виберіть пункт «Редактор реєстр а».
4
Якщо з яких-небудь причин даного значка немає, його можна легко відновити. Для цього натисніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть рядок «Властивості». У апплете «Властивості екрану» перейдіть до вкладки «Робочий стіл» та натисніть кнопку «Налаштування робочого столу». Поставте відмітку напроти пункту «Мій комп'ютер» і натисніть кнопку ОК.
5
У головному вікні програми, яке розділене на дві частини, проводяться всі основні дії з редагування файлів реєстр а. У лівій частині знаходяться гілки реєстр а, їх можна порівняти з розділами жорсткого диска, а в правій частині розташовуються каталоги і параметри, які можна порівняти з папками і файлами.
6
Для пошуку певного значення необхідно натиснути верхнє меню «Правка» і вибрати значення «Знайти» або натиснути клавіші Ctrl + F. У вікні, введіть шукане значення і натисніть кнопку «Знайти далі». Через кілька секунд в правій частині вікна буде виділено перший результат пошуку. Якщо він вас не влаштовує, натисніть клавішу F3.
7
Для збереження змін досить закрити програму, натиснувши значок хрестика в правому верхньому куті або вибравши в меню «Файл» пункт «Вихід».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YBLvQC1dwyM
Реєстр Windows - це база даних, яка містить параметри і налаштування для програмного і апаратного забезпечення комп'ютера, а також передустановки і профілі користувачів. Всі зміни в Панелі управління ОС, асоціації файлів, системні політики, список встановленого ПЗ і т.д. фіксуються в реєстрі. Для внесення будь яких змін до нього використовують спеціальну програму - редактор реєстру. Але цієї програми немає в головному меню ОС, як її запустити?
Інструкція
1
Реєстр операційної системи - це не якийсь небудь файл на диску вашого комп'ютера, а, швидше, якась віртуальна сутність. При кожному завантаженні комп'ютера ОС відтворює реєстр, читаючи інформацію з різних файлів, тому редагувати його яким або стандартним редактор ом неможливо. Для цього у складі Windows є спеціальна програма - Редактор реєстру. Його призначення - переглядати і вносити зміни до реєстру, а також зберігати і відновлювати резервні копії всього реєстру або його окремих «кущів». У лівій панелі редактор а у вигляді папок відображаються розділи, а в правій - параметри, що належать до вибраному розділу. Зміни, що вносяться за допомогою редактор а, відразу записуються у файли, тут немає окремої кнопки «Зберегти зміни» або хоча б «ОК» як в інших діалогах налаштування параметрів Windows. Тому, щоб щось змінити в реєстрі, треба бути абсолютно впевненим у правильності своїх дій.
2
Файл редактор а конфігурації Regedit.exe зберігається в папці WINDOWS вашої операційної системи. Можна, знайшовши в Провіднику, запустити його звідти як звичайну програму. Але за умовчанням доступ в системні папки закритий, а системні файли не відображаються. Міняти ці налаштування тільки для запуску редактор а реєстру не обов'язково. Можна спочатку в головному меню (на кнопці «Пуск») вибрати пункт «Виконати» (або просто натиснути клавіші WIN + R), а у вікні, «Запуск програми» надрукувати "regedit" (без лапок) і натиснути кнопку "ОК" (або клавішу Enter). Ця команда запустить редактор реєстру.
Зверніть увагу
Будьте дуже обережні при роботі з системним реєстром - видалення або присвоєння параметрам неправильних значень може привести до непрацездатності операційної системи!