Як запустити реплікацію.

Виконання завдання запуску процесу реплікації може бути здійснено декількома стандартними методами операційної системи Microsoft Windows. Єдиною умовою є наявність у користувача адміністраторських повноважень та/або входження в групу "Адміністратори домену".
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції негайного запуску процесу реплікації.
2
Розкрийте вузол «Адміністрування» подвійним кліком миші для здійснення запуску служби WINS і повторіть той же алгоритм дій з пунктом «Служба WINS».
3
Вкажіть необхідний WINS-сервер і виберіть пункт «Партнери реплікації».
4
Скористайтеся командою «Запустити реплікацію » в меню «Дія» верхній панелі інструментів вікна програми і підтвердіть негайний запуск процесу натисканням кнопки «Так» у вікні запиту.
5
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Усі програми» для виконання операції запуску реплікації за допомогою bt, -узлов і служби «Диспетчер оснастки».
6
Розкрийте вузол «Адміністрування» подвійним кліком миші і виконайте натиснення кнопки «Active Directory - сайти і служби».
7
Розкрийте посилання «Веб-сайти» в лівій області вікна програми і відкрийте групу необхідного інтернет-вузла, що підлягає синхронізації з вибраними партнерами реплікації.
8
Перейдіть в пункт «Сервери» і розкрийте посилання «Кінцевий сервер» для визначення елемента NTDS Settings.
9
Виконайте натискання кнопки «Об'єкт NTDS Settings» і викличте контекстне меню потрібного об'єкта підключення в правій частині вікна програми.
10
Вкажіть команду «Реплицировать зараз» і натисніть кнопку OK для підтвердження застосування обраних змін.
11
Поверніться в меню «Адміністрування» і розкрийте вузол «Розподілена файлова система DFS» для виконання запуску реплікації альтернативним методом.
12
Вкажіть кореневе ім'я сервера або посилання, що підлягають реплікації і виберіть команду «Налаштувати реплікацію » в меню «Дія» верхній панелі інструментів вікна програми.
13
Виконайте рекомендації утиліти «Майстер налаштування реплікації».