Як збільшити ріст волосся.

Якій жінці не хотілося, щоб волосся росли швидше? Але здається, що вони додають в довжині так повільно! Справа в тому, що стан волосся - це дзеркало здоров'я організму в цілому. Якщо волосся густе і блискуче, якщо вони швидко відростають, значить, у вас немає проблем зі здоров'ям. Однак прискорити ріст волосся можна.
Вам знадобиться
  • Вітаміни та поживні речовини, масла.
Інструкція
1
Щоб прискорити ріст волосся, треба зрозуміти, чому вони ростуть повільно. Одна з причин - недостатнє забезпечення шкіри голови поживними речовинами. Щоб усунути це утруднення, необхідно створити умови для ефективної передачі поживних речовин через кров. Простіше кажучи, треба приймати різні вітаміни і добавки. Які у них живильні речовини потраплять в кров, потім поширяться по всьому організму і прискорять ріст волосся. Для гарного росту волосся необхідні кальцій, хром, мідь, йод, залізо, магній, марганець, калій, кремній, селен, сірка та цинк.
2
Крім прийому корисних речовин всередину, їх треба доставляти і до шкіри голови зовні. В цьому добре допоможуть різні масла. Вони містять безліч незамінних для організму жирних кислот. Крім того, масла відмінно вбираються в шкіру голови. Вони мають здатність відновлювати коріння волосся. Коли ви наносите на шкіру голови масло, воно зміцнює волосяні фолікули і покращує кровообіг в шкірі голови. Все це і стимулює ріст волосся.
3
Росту волосся також сприяє масаж. Його можна робити просто так і з використанням масел. Справа в тому, що при масажі поліпшується кровообіг шкіри голови. Волосяні фолікули стимулюються і волосся росте. Масажу треба приділяти не менше 10 хвилин в день. Масажуйте шкіру голови ніжно і акуратно. Тоді ваше волосся почнуть рости швидше.
Корисна порада
Відвідуйте перукарню не рідше ніж раз на півтора-два місяці. Це допоможе прискорити темп росту волосся. Уникайте стресів, більше відпочивайте.
Щетина на обличчі - це один з основних ознак справжнього чоловіка. Вона в образ будь-якого може внести стилю і мужності. Незмінно вона привертає до себе увагу з боку жінок. Однак не у всіх чоловіків добре росте волосся на обличчі.
Інструкція
1
Зростання щетини на обличчі обумовлюється кількома факторами. До них відноситься рівень ряду мінералів і вітамінів, естрогену, що міститься в організмі, рівень тестостерону в крові, загальна конструкція тіла, спадкова схильність. Якщо останні два фактора вам точно змінити не вдасться, то решта відрегулювати вам під силу.
2
Спробуйте почати з регулювання гормонів. Їх рівень безпосередньо залежить від вашого харчування, способу життя і статури. В першу чергу відмовтеся від кофеїну. Він входить до складу енергетичних напоїв, чаю та кави. Він сприяє активному виробленню естрогену, який пригнічує чоловічий гормон. Замініть ці напої на гранульований корінь коріандру. Його смак дуже схожий на суміш чаю з кавою, проте в своєму складі він не містить кофеїну. Крім цього, доведіть до мінімуму вживання пива.
3
Рівень чоловічого гормону визначається і статурою. Він пропорційний кількості м'язів. Активно почніть займатися спортом. Регулярні фізичні навантаження сприяють виробленню тестостерону. Завдяки цьому волосся на обличчі стануть рости швидше.
4
Основним речовиною, яка необхідна для посиленого росту волосся, є цинк. Він найбільш ефективно впливає на ріст щетини. Тому включите в свій раціон наступні цинковмісні продукти: яйця, квасоля, насіння гарбуза і соняшнику, волоські горіхи.
5
Ще одним перевіреним секретом посиленого росту щетини є частий процес гоління. Запам'ятайте, що чим частіше ви будете голити волосся, тим активніше буде їх зростання. Однак при цьому вони будуть дещо грубеть. Протягом двох тижнів голіться два рази. Після цього в сторону відкладіть лезо. Через деякий час ви помітите непогані результати.
6
Крім того, спробуйте використовувати при умовно кошти для активізація росту волосся. Вони можуть зробити помітний вплив.