Як прибрати розмітку в ворде. Як прибрати в ворде розмітку сторінок.

Завдання видалення розмітки сторінки документах офісного додатка Word, що входить в пакет Microsoft Office, може бути вирішена стандартними засобами програми без залучення додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт "Всі програми" для виконання операції видалення розмітки сторінки в документі Microsoft Word.
2
Вкажіть пункт Microsoft Office і запустіть офісний додаток Word.
3
Відкрийте потрібний документ і вкажіть пункт «Параметри» в меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми (для Microsoft Word 2003).
4
Перейдіть на вкладку «Безпека» діалогового вікна властивостей і зніміть прапорець на полі «Відображати приховану розмітку при відкритті і збереженні» (для Microsoft Word 2003).
5
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди (для Microsoft Word 2003).
6
Виконайте будь знівечити зміна документа, наприклад, вставте пробіл в довільне місце, і відразу видаліть зроблене зміна для застосування обраних параметрів (для Microsoft Word 2003).
7
Виберіть команду «Кнопки Microsoft Office» та натисніть кнопку «Параметри Word» (для Microsoft Word 2007).
8
Вкажіть вузол «Центр управління безпекою» в лівій частині вікна програми та розкрийте пункт «Параметри центру управління безпекою» (для Microsoft Word 2007).
9
Виберіть розділ «Параметри конфіденційності» в лівій частині вікна програми і зніміть прапорець на полі «Відображати приховану розмітку при відкритті і збереженні» (для Microsoft Word 2007).
10
Натисніть кнопку OK для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін повторним натисканням кнопки OK (для Microsoft Word 2007).
11
Виконайте будь знівечити зміна документа, наприклад, вставте пробіл в довільне місце, і відразу видаліть зроблене зміна для застосування обраних параметрів (для Microsoft Word 2007).
12
Виконайте подвійний клік миші на підметі видаленню номері сторінки і виділіть цей номер в відкрилася панелі «Колонтитули» верхній панелі інструментів вікна програми.
13
Видаліть вибраний номер і натисніть кнопку «Закрити» у правій частині панелі «Колонтитули».
14
Збережіть зроблені зміни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Co7XO_qtOE8