Як прибрати прищ з лиця.

Прищі на обличчі - явище неприємне і в деякій мірі хворобливе. Навіть один, що підхопився на видному місці в абсолютно невідповідний час, здатний значно зіпсувати настрій. Не дивно, що володарі прищів намагаються якомога швидше позбутися від непрошених гостей. І для цього зовсім необов'язково піддавати себе болісним процедурам.
Інструкція
1
Іноді виникнення прищів обумовлено внутрішніми проблемами організму. Але перш ніж приступити до процесу позбавлення від прищів, необхідно з'ясувати причину, по якій вони у вас з'явилися. Візит до лікаря при цьому сильно полегшить завдання - може статися, що доктор виявить у вас акне - гормонально обумовлене запалення сальних залоз, при якому спеціальний курс лікування радикально вирішить проблему. Але якщо прищі виникають у вас час від часу і є чисто косметичною проблемою, можна спробувати прибрати їх самостійно. Перегляньте своє харчування, пийте більше рідини, все це піде на користь станом вашої шкіри.
2
Ретельне очищення обличчя стане хорошою профілактичним заходом при прищах. Краще при цьому користуватися спеціальними засобами для вмивання. Проста вода з під крана в поєднанні з туалетним милом скоріше приведе до пересушування шкіри та ускладненню наявних проблем. Але однією очищенням від прищів не позбутися. Навіть при самому ретельному догляді настирливий прищик може виникнути в буквальному сенсі з нізвідки. Якщо прищ вже з'явився, видавлювати його ні в якому разі не можна. Прищ - це гнійне запалення, видавивши його руками, ви можете занести в свій організм бруд і навіть інфекцію, а на місці, що зазнав здавлення, швидше за все утворюється уродующий шрам. Краще зробити підсушуючу дезинфицирующую примочку, наприклад, з чайної заварки або настою ромашки. У якості більш радикального засобу, можна змастити прищ маслом чайного дерева, це масло є прекрасним антисептичним засобом, але поводитися з ним треба акуратно, щоб уникнути опіку шкіри. Після варто нанести на місце прища мазь, сприяє загоєнню - Пантенол, Бепантен та інші. Процедуру можна повторювати до 4-5 разів на день. І ні в якому разі не замазуйте вже з'явилися прищі тональним кремом або пудрою. Шкоди від такого маскування незрівнянно більше ніж користі.
3
Не здумайте піти раді, в якому рекомендується прикласти до прищі гаряче яйце або будь-який інший теплий предмет. Тепло не прискорить процес визрівання прища, але під його впливом гнійний вогнище може значно збільшитися. І ні в якому разі не замазуйте вже з'явилися прищі тональним кремом або пудрою. Шкоди від такого маскування незрівнянно більше, ніж користі. Закупорені пори будуть тільки сприяти виникненню нових вогнищ запалення на обличчі. Краще вдатися до народних методів лікування вугрового висипу. Чистка обличчя за допомогою солі раз на тиждень у поєднанні з маскою з білої глини зробить ваше обличчя вільним від цієї напасті. Для приготування маски змішайте дві столові ложки білої глини з 20 краплями лимонного соку і 20 р настойки календули. Нанесіть маску на обличчя і залиште на 15-20 хвилин. Така маска стягне шкіру, підсушить намічені прищики, К вже з'явилися прищів добре прикладати дрібно терту картоплю, картопляний сік - прекрасний розсмоктуючу і протизапальний засіб. Якщо ви будете дотримуватися всіх рекомендацій і регулярно піклуватися про свою шкіру, то про прищі ви забудете всерйоз і надовго.