Як налаштувати камеру на Мейл Агента. Як налаштувати камеру на комп'ютері для агента.

Мейл Агент являє собою програму для спілкування в режимі онлайн з користувачами, що мають поштовий ящик в системі mail.ru, вона підтримує також можливість відеозв'язку з допомогою мікрофона і веб-камери, підключених до комп'ютера .
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету;
  • - веб-камера;
  • - встановлена програма Mail Agent.
Інструкція
1
Відкрийте програму Mail.Ru Агент з допомогою ярлика на робочому столі або на панелі швидкого запуску. Виберіть «Меню», перейдіть в пункт «Налаштування програми», далі виберіть вкладку «Голос і відео». Виконайте настройку агента для спілкування за допомогою камери.
2
Якщо на комп'ютері встановлена одна звукова карта, залиште все настройки без змін. У разі необхідності виберіть потрібні пристрої для відтворення звуку, мікшування і запису. Для установки максимальної чутливості мікрофона встановіть прапорець біля опції «Посилення мікрофона».
3
Перейдіть у вкладку «Веб-камера», щоб налаштувати камеру в програмі Mail.Ru Агент. Якщо на комп'ютері встановлено кілька камер, зі списку виберіть ту, яка буде використана за умовчанням. Встановіть прапорець біля опції «Дозволити іншим користувачам знаходити мене по наявності веб-камери». Тоді ви будете відображатися в результатах пошуку по присутності веб-камери на комп'ютері.
4
Переконайтеся, що на вашому комп'ютері і у вашого співрозмовника підключені і налаштовані навушники/динаміки, вебкамера і мікрофон. Встановіть з'єднання з інтернетом. Для вчинення та прийому відеодзвінків в програмі Мейл Агент вам необхідно встановити останню версію флеш-плеєра.
5
Клацніть правою кнопкою миші по імені контакту зі списку, виберіть опцію «Відеодзвінок на комп'ютер». У разі прийому дзвінка у вікні діалогу відкриється вікно відео. Також може з'явитися вікно, в якому необхідно підтвердити використання веб-камери в програмі Мейл Агент.
6
Для цього клацніть по кнопці «Підтвердити». В процесі розмови ви можете відключити або включити мікрофон, прибрати або змінити звук. Для відображення сигналу з камери в окремому вікні клацніть по кнопці «Повний екран». Якщо співрозмовник бачить вас без перешкод, значить, вам вдалося правильно виконати настройку камери в програмі Мейл Агент.
Майл-агент надає безліч опцій і сервісів для зручності комунікації між своїми користувачами: є можливість обміну миттєвими повідомленнями, в тому числі у вигляді картинок або мультфільмів, здійснення безкоштовних дзвінків, в тому числі і відео. Для цього у користувача повинна бути налаштована відеокамера.
Інструкція
1
Для того щоб налаштувати камеру в Агенті, спробуйте натиснути правою кнопкою миші на області, де має розташовуватися відеосигнал. У меню, натисніть опцію "Settings" і потім перейдіть на закладку з відеокамерою. Перевірте, чи є вона в розпочатому перед вами списку. Якщо така є, то просто вибирайте її і готово. Веб-камера налаштована!
2
Також переконайтеся в працездатності вашої веб-камери і без Агента. Для цього просто спробуйте сфотографувати що-небудь і зняти відео. Увімкніть камеру і скористайтеся підказками на екрані. Якщо камера справна і все функціонує в нормальному режимі, то спробуйте просто перезавантажити Агент, а потім знову відправити фото- або відеопослання.
3
Як варіант, завантажте і встановіть ActiveX компонент для браузера Internet Explorer. Просто запустіть саму посилання в браузері, це також може допомогти у вирішенні даної проблеми.
4
Існує можливість, що відбувається блокування порту 1935 на адресу: fms.mail.ru. Для вирішення цієї проблеми дайте дозвіл Агенту на будь-які вихідні з'єднання по даному порту. Зайдіть в «Налаштування» і в відповідному розділі поставте галочку.
5
Зверніть увагу, що якщо комп'ютер вашого співрозмовника не обладнано веб-камерою, в той час, як у вас вона є, співрозмовник не матиме можливості бачити вас.