Як відкрити зовнішній порт Інтеркросс. Як прописати wan ip address в інтеркосс.

Виконання операції відкриття зовнішнього порту на модемі «Інтеркросс» не вимагає поглиблених пізнань в області ресурсів комп'ютера і може бути здійснено користувачем без залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для ініціації процедури відкриття зовнішнього порту модему «Інтеркросс».
2
Введіть значення cmd у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження запуску інструменту командного рядка.
3
Введіть значення ipconfig в текстове поле командного рядка і натисніть функціональну клавішу Enter для визначення основного шлюзу підключення по локальній мережі.
4
Переконайтеся, що значення IP-адреси відповідає 192.168.1.1 і введіть в браузері IP-адреса модему «Інтеркросс».
5
Вкажіть значення admin в полях «Користувач» і «Пароль» і натисніть кнопку OK для підтвердження запуску веб-інтерфейсу модему.
6
Перейдіть в пункт Advance, виберіть підпункт DNS і знайдіть значення DNS | Firewall | Virtual Server | Routing | Antidos | Other.
7
Виберіть Virtual Server і натисніть кнопку Add в діалоговому вікні програми.
8
Застосуйте прапорець на полі Custom Services нового діалогового вікна і введіть довільно вибране значення імені.
9
Вкажіть бажаний тип порту в поле Protocol - TCP, UDP, TCP/UDP - і введіть значення номера підмета відкриттю зовнішнього порту в полях Wan Port і Server Host . Для сервера Counter Strike ці значення повинні бути: UDP і 27015 або 27016, відповідно.
10
Вкажіть значення IP-адреси 192.168.1.1 в поле Server IP Address і натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору.
11
Перейдіть в меню Admin верхній панелі інструментів вікна програми та розкрийте підміню Commit/Reboot.
12
Застосуйте прапорець на полі Commit Current Settings діалогового вікна та натисніть кнопку Reboot для підтвердження застосування вибраних змін після автоматичної перезавантаження пристрою.
Корисна порада
Скористайтеся спеціальною кнопкою Reset на задній панелі модему для виконання примусового перезавантаження при неможливості апаратного скидання налаштувань.