Як відкрити файл формату dmg. Як змінити вміст dmg.

Формат файлу dmg являє собою образ даних диска, створюваний в операційній системі Mac OS. Читання такого файлу увазі монтування образу на віртуальний пристрій. Застосовується установочними додатками, завантаженими з мережі. В операційній системі Windows необхідне використання додаткового програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - UltraISO;
  • - TransMac
Інструкція
1
Завантажте з інтернету спеціалізований додаток UltraISO, що дозволяє здійснити операцію відкриття файлу у форматі dmg, і запустіть програму.
2
Розкрийте меню «Файл» верхній панелі інструментів головного вікна програми і перейдіть в пункт «Відкрити» .Альтернатівним методом відкриття обраного файлу може служити одночасне натискання поєднання функціональних клавіш Ctrl + O.
3
Вкажіть пункт "Папка» ви випадаючому меню нового діалогового вікна «Відкрити ISO файл" і виберіть необхідну папку, яка містить підлягає відкриттю файл у форматі dmg.
4
Вкажіть пункт "Mac (* .dmg, * .timg, * .hfs)» в спадному меню «Тип файлів» для відображення тільки файлів з обраним розширенням і виберіть призначений до відкриття.
5
Натисніть кнопку «Відкрити» і дочекайтеся завершення процесу відкриття в програмі UltraISO. Результатом цієї дії стане відображення вмісту вибраного файлу у вікні програми.
6
Викличте контекстне меню необхідного елемента вмісту файлу dmg кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Витягнути в».
7
Вкажіть шлях до папки, обраної для збереження витягнутих даних, і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
8
Скачайте та встановіть програму TransMac (програма платна!).
9
Розкрийте меню Tools верхній панелі вікна інструментів головного вікна пріграмми і вкажіть команду Burn CD/DVD Image.
10
Виберіть потрібний дисковод в випадаючому меню діалогового вікна та швидкість запису і введіть ім'я файлу , призначеного для запису образу.
11
Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору і вкажіть місце збереження та ім'я файлу для розархівації файлу dmg.
12
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання операції запису образу диска.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hdIhHEjsnao
Корисна порада
Інший рекомендованої утилітою для відкриття файлу в форматі dmg є інструмент DMG2IMG або DMG2ISO.
Файли з розширенням * .dmg являють собою образи дисків, створених і призначених для зберігання інформації в операційній системі Mac OS. Відкриття таких в файлів у цій ОС відбувається в автоматичному режимі з використанням програми Disk Utility. В OS Microsoft Windows необхідно використовувати додаткове програмне забезпечення, що дозволяє конвертувати подібні файли в сумісні з операційною системою формати.
Вам знадобиться
  • - dmg2img;
  • - dmg2iso;
  • - TransMac.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер одну із спеціалізованих програм, що дозволяють виконати конвертацію файлу з розширенням .dmg в сумісний з операційною системою Microsoft Windows формат .iso.
2
Запустіть виконуваний файл програми TransMac подвійним кліком миші і виконайте рекомендації майстра установки. Застосуйте прапорець на полі «Асоціювати з .dmg файлами».
3
Розархівуйте завантажений ZIP-архів додатки dmg2img подвійним кліком миші і перемістіть витягнуті файли в нову папку або запустіть виконуваний файл програми dmg2iso (не вимагає установки) подвійним кліком миші з довільної папки.
4
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і вкажіть пункт «Усі програми».
5
Розкрийте вузол «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows».
6
Знайдіть папку або диск, що містять підлягає відкриттю файл з розширенням .dmg і викличте його контекстне меню кліком правої кнопки миші (для програми TransMac).
7
Оберіть команду «Розгорнути» і вкажіть повний шлях до бажаного місця збереження копії необхідного файлу у форматі .iso (для програми TransMac).
8
Введіть вибране значення імені файлу та натисніть кнопку «Зберегти» (для програми TransMac).
9
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для використання інструменту dmg2img.
10
Введіть значення dmg2img полний_путь_і_імя_подлежащего_конвертаціі_файла.dmg полний_путь_і_імя_создаваемой_копіі_файла.imgв полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди конвертації натисканням кнопки OK (для програми dmg2img).
11
Ще раз поверніться в головне меню "Пуск" для використання утиліти dmg2iso і перейдіть в пункт «Виконати».
12
Введіть значеніеdmg2iso полний_путь_і_імя_подлежащего_конвертаціі_файла.dmg полний_путь_і_імя_создаваемой_копіі_файла.imgв полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди конвертації натисканням кнопки OK.