Як відправити пошту в Німеччину. Як відправити в германію лист експрес поштою.

У дев'яності роки багато етнічні німці повернулися з Росії на історичну батьківщину, скориставшись програмою переселення. Але при цьому на старому місці проживання у багатьох залишилися родичі та друзі, з якими хочеться підтримувати переписку. Але не кожен знає, як правильно відправити в Німеччину лист, щоб воно дійшло без проблем.
Вам знадобиться
  • - адреса одержувача;
  • - конверт;
  • - гроші для оплати поштових послуг.
Інструкція
1
Дізнайтеся у родича або знайомого, який живе в Німеччині, його точну поштову адресу. Крім вулиці, номера будинку та квартири необхідно знати індекс (у Німеччині він складається з п'яти цифр), а також правильне написання назви міста і транскрипцію імені адресата.
2
Вирішіть, яким видом пошти ви хочете відправити лист або посилку. Доставка Поштою Росії займає досить багато часу, в той час як системи доставки можуть значно прискорити процес. Але оперативність коштуватиме додаткових грошей.
3
Якщо ви вирішили відправляти лист недержавної службою доставки, виберіть ту, відділення якої є і у вашому місті, і в населеному пункті одержувача. У Росії діють кілька міжнародних операторів, наприклад, DHL і FedEx. Цінова політика у них зазвичай схожа. Для відправки принесіть в вбрання відділення лист або посилку. Співробітники організації упакують їх на місці. Також ви повинні будете заповнити спеціальну квитанцію, в якій потрібно вказати адресу та ім'я одержувача і ваші координати. Оплатіть відправку і не забудьте отримати свій екземпляр квитанції. В деяких випадках листу присвоюється спеціальний номер, і ви можете слідкувати за його переміщенням, звіряючись з інформацією на сайті організації або по телефону.
4
При виборі Пошти Росії для відправки іноземної кореспонденції краще звертатися на Центральний Поштамт вашого міста. В його співробітників буває більше досвіду у відправці листів за кордон. Виберіть тариф та спосіб. Це може бути звичайна або прискорена пошта за додаткову плату. Після вибору оплатіть марки та конверт.
5
Ви також можете відправити лист Поштою Росії самостійно. Для цього придбайте в кіоску чи поштовому відділенні спеціальний конверт для відправки за кордон, який не вимагає марок, вкладіть з нього ваше послання, запечатайте і киньте в найближчий поштовий ящик.