Як відредагувати exe файл. Якою програмою редагувати вміст exe файлу.

Виконуваний файл формату exe являє собою скомпільований програмний код. Звичайними редакторами переглянути і змінити його вміст не вийде. Для редагування exe- файл ов скористайтеся редактором довічних файл ов, наприклад - програмою Hex Edit.
Вам знадобиться
  • - програма Hex Edit.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті і завантажте на комп'ютер програму Hex Edit. Знайти можна на сайті soft.ru. Ви можете скористатися іншим редактором, знайшовши його через пошукові системи в інтернеті. Логіка роботи з подібними редакторами практично не відрізняється.
2
Основне вікно програми таке ж, як і у будь-яких редакторів: головне меню, панель з кнопками управління, область редагування та інше. Відкрийте exe- файл через пункт «Відкрити» головного меню. Не варто вносити зміни в оригінал - скопіюйте exe- файл і працюйте над копією. Як правило, вміст оригінального файл а не повинно змінюватися, так як при неправильному редагуванні весь вміст буде працювати некоректно, або взагалі перестане працювати на персональному комп'ютері.
3
Відображення exe- файл а відбувається в інтерпретації двійкового вмісту. Це буде виглядати як рядки з цифрами та латинськими буквами, що позначають ділянки файл а. Змініть режим відображення документа, щоб побачити шматки програмного коду або важливі частини файл а. Ви можете редагувати різні частини документа. Не варто забувати про те, що для роботи з подібними файл ами, у вас повинні бути деякі навички роботи.
4
Збережіть зміни за допомогою відповідного пункту меню. Перевірте файл на працездатність, так як при редагуванні exe- файл а редактором його працездатність може не зберегтися. Порівняйте файл и між собою. Ознайомтеся з літературою по редагуванню двійкового коду. Є певні правила розміщення інформації в двійковому вигляді, а також певна структура побудови exe- файл а. Дану інформацію можна знайти в інтернеті, а також на тематичних ресурсах, скористайтеся пошукачем.