Як розширити обличчя. Як розширити перед.

Грамотний макіяж і зачіска дозволяють не тільки підкреслити достоїнства, але і приховати певні недоліки зовнішності. Подібний теза можна почути з уст практично кожного стиліста. Однак часто дівчата не замислюються, що трохи підкоригувати власну зовнішність можна і в домашніх умовах, використовуючи для цього мінімум коштів. Наприклад, можна візуально розширити або звузити очі, ніс і навіть обличчя. Отже, в якості експерименту спробуємо розширити обличчя.
Вам знадобиться
  • Перед роботою потрібно запастися світлої і темної основою під макіяж. Пам'ятайте, що основа не повинна сильно відрізнятися від кольору обличчя. В іншому випадку можна отримати ефект відірваної голови. Крім цього, слід придбати рум'яна і кисть для їх нанесення.
Інструкція
1
Найчастіше розширення вимагає видовжене обличчя. Зазвичай жінки з такою формою обличчя мають високий лоб і довгий підборіддя. Цими знаннями і потрібно користуватися при нанесенні основи під макіяж.Здесь теж є певні хитрощі. Темна основа найчастіше використовується для зменшення, а світла для збільшення якоїсь частини обличчя. У випадку з подовженим обличчям темну основу слід нанести на нижню частину підборіддя і лоб, точніше саме його основаніе.Затем за допомогою світлої основи можна нанести відблиски на ті частини обличчя, які ви хочете візуально підкреслити.
2
Особливе значення слід надати і рум'янам. Їх потрібно наносити на вилиці не по діагоналі, як зазвичай, а горизонтально. Бажано, спочатку намалювати рум'янами овали, а потім розтушувати їх.
3
Вузьке видовжене обличчя найчастіше вимагає великої кількості горизонтальних ліній. Тому, вибираючи форму брів, слід віддати перевагу довгим і прямим.
Зверніть увагу
Поміняти форму обличчя можна і за допомогою зачіски. Досить часто високий лоб вимагає присутності чубчика. Крім цього, вузьке обличчя не сполучається з довгими прямим волоссям.
Корисна порада
Допомагають візуально розширити обличчя і аксесуари. Вкрай не рекомендується дівчатам з подовженим обличчям носити довгі висячі сережки і підвіски. Найбільше в цьому випадку підійдуть сережки кільця, а також круглі або овальні кулони.