Як оформити сімейне древо. Як намалювати дерево життя.

Складання генеалогічного древа родини - захоплююче заняття. Приступають до нього після ретельного вивчення та збору максимально повної інформації про історію свого роду. Оформляють генеалогічне древо , дотримуючись певних правил.
Інструкція
1
Родовідне (сімейне) древо зображують висхідним і спадним. Оформляючи висхідний древо , в його підставі зобразите себе, на найближчих до стовбура великих гілках - ваших батьків, на дрібніших - дідусів, бабусь та інших відомих вам родичів.
2
На низхідному древі - все навпаки: в стовбурі древа розмістіть дані про предка, з якого починаєте розповідь про свою сім'ю, далі, на великих гілках - його батьків і т.д. Завершувати, точніше, вінчати низхідний древо , будете ви, всі ваші рідні та двоюрідні сестри і брати, а також родичі, про існування яких, можливо, ви і не знали. Ваші місця знаходитимуться в кроні сімейного древа.
3
Оформіть древо на великому аркуші щільного паперу або картону (можливо, доведеться склеїти кілька аркушів). Намалюйте стовбур і гілки, на них зобразите прямокутники, кружки, або овали, в які впишіть імена та прізвища всіх родичів згідно хронології. Якщо інформація про якийсь предка не була знайдена, залиште гурток порожнім, щоб потім можна було в будь-який момент вписати в нього виявлені дані.
4
Замість кіл або прямокутників можете зобразити на древі плоди або листя. Або, наприклад, імена чоловіків впишіть в прямокутники, а жіночі - в овали або круги, виділіть живуть і померлих предків різним кольором. Проявіть фантазію, і ваше родовідне древо стане оригінальним і пізнавальним прикрасою інтер'єру.
5
Якщо немає можливості зобразити сімейне древо крупним планом, оформіть його на невеликих аркушах паперу у вигляді альбому або книги. Наприклад, розмістіть древо на першому аркуші альбому, інформацію про родичів відобразите цифрами на гілках. На наступній сторінці помістіть поіменний список, згідно нумерації на древі. На кожному наступному аркуші напишіть коротку біографію кожного родича, вкажіть його номер на древі, розмістіть наявні фотографії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l90mHAy63p4