Як підвищити кисень в крові. Як підвищити рівень кисню в крові.

Що міститься в крові кисень забезпечує необхідне насичення всіх клітин в організмі людини. При гіпоксії - нестачі кисень а в крові у людини можуть розвинутися захворювання серця, збої в обмінних процесах і інші хвороби. Киснева терапія - методика підвищення рівня кисень а в крові застосовується при комплексному лікуванні захворювань, багато з яких є критичними для життя людини.
Інструкція
1
Щоб підвищити кисень в крові , використовуйте всі методики кисень отерапіі в комплексі, але не забувайте, що надлишок кисень а здатний викликати інтоксикацію. У разі перенасичення хворого високими концентраціями кисень а в результаті безсистемного та тривалого застосування підвищується небезпека гіпероксігенаціі. Використовуючи кисень отерапію, по-перше, визначтеся з найбільш підходящим в кожному конкретному випадку джерелом отримання кисень а. Класичні кисень ниє балони небезпечні із-за високого рівня вибухонебезпечності, тому не використовуйте їх ні вдома у пацієнта, ні в лікарняній палаті.
2
В екстрених випадках застосовуйте традиційну кисень ву подушку, завдяки якій відбувається значне підвищення кисень а в крові . У некритичних для життя пацієнта випадках використовуйте сучасні кисень ниє концентратори, засновані на досить простому методі роботи. Такий концентратор призначений для застосування в стаціонарі, він працюється приводу не виробляє шуму компресора, що подається профільтрований і очищений атмосферне повітря в спеціальне молекулярне «сито». Використовуючи кисень ний концентратор, спочатку підведіть до дихальних шляхів хворого маску з трубкою з назальний катетером, а потім здійснюйте подачу кисень а, регулюючи його потік.
3
По-друге, підвищення рівня кисень а в крові пацієнта в амбулаторних умовах можливо і більш простими і щадними методами, що виключають можливість передозування. При необхідності надання негайної допомоги вдома у пацієнта використовуйте сучасний кисень ообразом прилад марки E Vita Perl. Такий медичний прилад відноситься до розряду побутових, тому ви зможете його максимально зручно переносити. Прилад для отримання кисень а марки E Vita Perl не потребує спеціалізованому технічному обслуговуванні, тому будь-який лікар може ним користуватися.
4
Для профілактики зниження рівня кисень а у пацієнтів порадьте їм прийняття кисень ного коктейлю, який можна вживати в амбулаторії або в деяких аптеках. В кисень ниє коктейлі включається корисна для організму білова суміш, через яку за допомогою розпилювача пропускається кисень, розподіляючись в коктейлі маленькими бульбашками. Порадьте пацієнту в домашніх умовах приймати збагачену кисень ом воду.