Як додати відео в свої записи.

Сайт "ВКонтакте" являє собою не тільки зручний засіб для спілкування з близькими і друзями, але й дає можливості розміщувати і різного роду файли (картинки, фотографії, відео записи , аудіо запису і т.д.) з метою їх обміну з іншими користувачами. Як же саме додати до себе на сторінку вподобаний файл, а саме відеозапис?
Інструкція
1
Запустіть ваш інтернет-браузер. В поле адресного рядка введіть без лапок «www.vkontakte.ru». Введіть свої дані для авторизації: логін або e-mail і пароль. Натисніть кнопку увійти. Якщо ваш браузер зберіг раніше введений вами пароль, вхід відбудеться автоматично.
2
Перед вами відкриється ваша сторінка. Зліва знайдіть вкладку «Мої відео записи » і натисніть на неї, або перейдіть лінійку і внизу знайдіть блок «Мої відео записи ». На сторінці, розташовуються ваші відеофайли.
3
Якщо ви хочете розшукати ролик за назвою, введіть його повне або частину назви в поле пошуку та натисніть на клавіатурі «Enter». Спочатку система відобразить всі файли, вже наявні у вас з такою назвою, а далі відобразить всі інші, що належать іншим користувачам мережі.
4
Знайшовши потрібний вам файл, клацніть по ньому. Запуститься flash-програвач. Натисніть на «Play» і дочекайтеся, поки ролик повністю завантажиться. Перегляньте його. Якщо ви вирішили, що вам необхідно саме його додати в свої відео записи , натисніть під ним кнопку «Додати в мої відео записи ». Ролик потрапить до вас на сторінку. Закрийте програвач, зайдіть на свою сторінку і перевірте наявність нового відео.
5
Якщо ви не знайшли в мережі необхідний вам ролик, але він є у вас на комп'ютері або на якомусь іншому сайті і ви бажаєте завантажити його до себе на сторінку, робіть наступне. Зайдіть до себе на сторінку. У вкладці «Мої відео записи » поруч з пошуковим рядком знайдіть кнопку «Додати відеоролик» і клацніть по ній. Введіть назву файла, опис (тобто про що сам ролик), відрегулюйте налаштування приватності для можливості перегляду і коментування. При бажанні встановіть галочку «Опублікувати на моїй сторінці» для розміщення ролика на вашій стіні. Або натисніть на вкладку «Додати по посиланню з інших сайтів», введіть адресу посилання. Натисніть «Зберегти». Дочекайтеся, поки система завантажить і збереже файл.