Як привчити хом'яка до поїлки. Як навчити хом'яка бігати в колесі відкритому.

Перш, ніж ви впустіть хом'ячка до нового помешкання, переконайтеся, що в ньому присутні всі необхідні для звірка атрибути. До них відносяться: будиночок, годівниця і поїлка, а також бігове колесо. Багато хто вважає, що хом'ячки отримують достатньо вологи із зелені, овочів і фруктів, але це не так. Наявність води в клітці або акваріумі обов'язково. У статті мова піде про різновиди поїлок і способах привчити до них хом'ячка.
Інструкція
1
Використовуйте як поїлки звичайну пластмасову або керамічну мисочку. Однак зверніть увагу на ряд недоліків. По-перше, звірятко дуже любить перевертати посуд, відповідно вода виливається. В результаті підстилка буде постійно вологою. По-друге, хом'ячок з радістю закидає миску кормом або наповнювачем (тирсою, обривками паперу, сіном і т. Д.) В третє, покопошівшісь в пролитої воді, звір може застудитися і (за відсутності грамотного лікування) навіть загинути.
2
Можете придбати стандартну поїлку з пластику. Цей різновид поильника коштує недорого, крім того, вона кріпиться на прути клітки так, щоб колба залишалася зовні, це економить внутрішній простір клітини або акваріума. Перевернути такий поїльник хом'ячок не зможе при всьому своєму бажанні. Відповідно, виключається загроза того, що звірятко намокне і підхопить застуду.
3
А краще придбайте автоматичну поїлку (ніпельну). Вона складається з пластикового контейнера для води і сталевого носика з двома кульками або розташованим вертикально клапаном - це кращі поїлки для хом'ячків. Потік води в авто поїлці утримується за рахунок клапана або кульки і втекти при натисненні. Дана різновид поїлок коштує досить дорого, по-порівнянні з вищеописаними. Але плюси в тому, що змінювати воду доведеться набагато рідше, так як хом'ячок не зможе її забруднити.
4
Хом'ячки дуже кмітливі, тому у них рідко виникають труднощі з використанням поїлок. Але іноді слід продемонструвати гризунові, що там саме вода.
5
З першими двома різновидами поїлок проблем не виникає. Щоб привчити хом'ячка пити з автопоїлки, необхідно піднести її до мордочці звірка, щоб в ротик потрапило декілька крапель.
6
Можна викрити момент, коли гризун що-небудь лиже і підсунути йому носик поїлки.
7
Ще один спосіб привчити гризуна до поїлці - обмазати металевий кінчик яким-небудь ласощами (маслом, плавленим сирком, варенням і т. Д.)
Зверніть увагу
У перший час вам може здаватися, що звірятко зовсім не споживає воду. Але не поспішайте одразу відмовлятися від поїлки. Швидше за все, він п'є, але настільки мало, що ви цього не помічаєте.