Як прибрати наліт з зубів. Як відполірувати зуб будинку.

Рівні, білі зуби - це красиво. Володарям білозубою посмішки завжди легше в спілкуванні, адже вони відкриті, доброзичливі і можуть це демонструвати. Але що ж робити, якщо зуби покриті жовтим нальотом і посміхнутися зайвий раз бажання ніякого не виникає? Погодьтеся, набагато простіше і легше видалити наліт, ніж мати славу в товаристві друзів похмурим, відлюдним людиною.
Інструкція
1
Наші зуби протягом дня постійно піддаються різним атакам. Гаряча, холодна, кисла, солодка їжа створюють несприятливу хімічне середовище, що руйнує зуби, а бактерії, що розмножуються в залишках їжі, застревающей між зубів, тільки погіршують ситуацію. Кава, чай, куріння теж не проходять безслідно в буквальному сенсі слова, вони роблять зуби жовтими і непривабливими. Чистка зубів при цьому допомагає лише частково, ворсинки навіть найсучаснішої щітки не очищують зуби повністю, на них залишаються відкладення, з яких з часом утворюється зубний наліт, що перетворюється згодом на зубний камінь. Найчастіше камінь утворюється на тих зубах, які в меншій мірі задіяні в процесі жування.
2
Видалення нальоту і зубного каменю самостійно краще не виробляти. Усі домашні засоби малоефективні, а неправильне їх використання може пошкодити зубам або навіть повністю зруйнувати їх. Регулярний візит до стоматолога для профілактичного чищення буде в цьому випадку самим мудрим рішенням. Робити це потрібно не рідше двох разів на рік, тільки стоматолог зможе видалити наліт якісно і без неприємних наслідків. Найчастіше при цьому стоматологи користуються спеціальними ультразвуковими апаратами. Гачки, що застосовувалися для процедури очищення, залишилися в минулому. Вони не гарантують повного очищення, можуть травмувати зуби пацієнта, і відчуття від їх впливу не є приємними.
3
Спеціальні ультразвукові коливання викликають процес, званий кавітацією - сильне завихрення рідини. При цьому зовсім необов'язково стосуватися зуба насадкою, досить тільки піднести її до зуба і зубний наліт відвалюється сам собою. При цьому до того ж відбувається виділення кисню з води, що дозволяє проводити одночасну дезінфекцію оброблюваної ділянки. Очищається не тільки поверхню зуба, але і поверхня ясен і прикореневе простір зуба. Після зняття нальоту стоматолог може запропонувати вам відполірувати зуби. Не відмовляйтеся від цієї процедури. Поліровані зуби не тільки виглядають привабливіше, гладка поверхня утруднить освіту нового нальоту на чистих зубах. Зняття зубного нальоту - процедура абсолютно безболісна, і якщо ви будете виробляти її регулярно, то ваша посмішка буде вражати всіх своєю білизною.