Як зшити спідницю для латини. Як розрахувати волан на спідницю латина.

Латина - це рух, швидкість, пристрасть, емоції. Головна мета сукні для такого танцю - підкреслити динаміку рухів. Показати яскравий і неординарний стиль. Партнерка від латини чекає не тільки краси сукні, а й зручності в русі.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно зробити костюм для латини , підберіть топ і коротку спідницю. На спідницю фрагментарно, ззаду або з боків настрочити волани або бахрому, можна те й інше. Бахрому на спідницю настрачіваем ярусами горизонтально або по діагоналі. Можна скомбінувати бахрому різних кольорів, довжини і фактур.
2
Якщо ви вирішили оформити спідницю воланами, то виміряйте край вироби, до якого будете пришивати волан. Запишіть отриманий результат. Ця довжина дорівнюватиме довжині окружності внутрішнього кола волана.
3
Зробіть розрахунок: довжина краю вашої спідниці: 6,28 = радіус кола. Накресліть коло з отриманим радіусом. Накресліть другий зовнішній круг з цього ж центру кола. Його радіус додайте на стільки, яку ширину волана ви хочете зробити. Виріжете контури кіл. Розріжте деталь від зовнішньої окружності до внутрішньої.
4
Якщо край спідниці, до якого ви будете підшивати волан, виявиться довгим, то внутрішнє коло накресліть меншого радіуса. З цієї викрійці розкроїте кілька воланів і зшийте їх разом. Так ви зможете отримати волан необхідної вам довжини.
5
Волан пришийте по внутрішньому зрізу. Щоб отримати більше хвиль, зробіть якомога менше радіус внутрішнього круга.Можно звузити волан до одного кінця, тоді він матиме внутрішній Спіралевидний зріз.
6
Не забудьте при викроюванні зробити прибавку на шов - 1 см, але не більше, інакше ви отримаєте небажані складки. При розкрої стежте за розташуванням часткової нитки. Якщо вам необхідно заощадити тканину, то розкроюють волани у вигляді равлика.
7
Якщо ви будете пришивати волани один над іншим, то внутрішні зрізи обов'язково обмітайте. Волани покладіть обличчям до обличчя з виробом і прострочіть, припуски надсекіте кілька разів. Заутюжьте волан вниз.
Зверніть увагу
Плаття для латини короткі і відкриті, з різноманітною обробкою. Їх прикрашають бахромою, воланами, воланами, пір'ям, всім, що допомагає посилити рух і представити танцівницю у вигідному світлі.