Як додати аудіо-файл.

Останнім часом все частіше можна бачити на бізнес-сайтах присутність не тільки відеороликів, а й аудіозаписів . Сьогодні користувача сайту цікавить грамотно вибудуваний контент, а саме присутність мультимедійних нововведень на сторінках вашого проекту.
Вам знадобиться
  • Інтегрування аудіозаписів допомогою сервісу Uppod.
Інструкція
1
Перш за все вам слід пройти процедуру реєстрації в сервісі Uppod, для цього перейдіть за наступним посиланням http://uppod.ru/auth/sign. Перед вами з'явиться форма реєстрації нового користувача. Тут необхідно ввести логін, паролі (сам пароль і його підтвердження) і вказати електронну адресу.
2
При введенні логіна зверніть увагу на те, що він може бути вже зайнятий, тому не полінуйтеся натиснути кнопку перевірки «Вільний?». E-mail бажано вказувати саме той, на який ви отримуєте повідомлення про зміни на сайті. Перед натисненням кнопки «Готово» не забудьте поставити відмітку напроти пункту «Приймаю угоду користувача».
3
Потім створіть три каталогу в кореневій директорії вашого сайту (audio, player і styles). Поверніться до сайту і здійсните вхід в аккаунт. Потім перейдіть до вкладки «Мій плеєр» та натисніть посилання «Скачати плеєр» в лівому верхньому кутку сторінки. Після розпакування архіву, скопіюйте файл uppod.swf в нещодавно створену папку player.
4
Перейдіть до елемента «Мій плеєр» і виберіть «Аудіо», «Стилі», потім натисніть на кнопку із зображенням «+». Додайте свій стиль, давши йому унікальну назву.
5
Натисніть кнопку «Зберегти» і поверніться до елементу «Стилі». Виберіть недавно створений стиль і натисніть посилання «Скачати». Файл стилів необхідно скопіювати в папку styles, яка знаходиться в корені сайту.
6
програвати аудіо файл необхідно скопіювати в папку audio. Поверніться до сайту і у вкладці «Файли» додайте свій файл, попередньо натиснувши на знак «+». Шлях до файл а буде виглядати наступним чином: http://site.ru/audio/primer.mp3.
7
Тепер перейдіть до елементу «Мій плеєр», виберіть «Аудіо», потім «Файли» і напроти обраного файл а натисніть посилання «Код». Скопіюйте код «HTML c повною підтримкою IE» і вставте на сайті.