Як завести Mazda Demio в мороз.

У зимовий час власники автомобілів мають значно перевагу перед пішоходами, яким доводиться морозити на зупинках в очікуванні громадського транспорту. Однак не все так просто, як здається на перший погляд. Дуже часто автолюбителі відчувають труднощі при ранковому запуску замерзлого двигуна. Дуже часто з цим зіштовхують власники Mazda Demio.
Вам знадобиться
  • Керівництво по експлуатації, хімічно присадки, наждачка, гайкові ключі.
Інструкція
1
Увімкніть на кілька хвилина аварійну сигналізацію або ближнє світло фар. Це викличе протягом струму в акумуляторі і трохи прогріє його. Однак не варто тримати включеними фари більше двох-трьох хвилин, так як це може призвести до повної розрядки. Ні в якому разі не включайте в незаведенном автомобілі аудіосистему, так як вона споживає величезну кількість енергії. Не тримає включеним стартер більше п'яти секунд. Якщо після трьох спроб машина не завелася, то почекайте близько хвилини. Огляньте клеми акумулятора. Якщо вони окислилися, акуратно зачистите їх за допомогою дрібної наждачного паперу. Ретельно закрутіть їх гайками, щоб забезпечити максимально щільний контакт.
2
Попросіть "прикурити" ваш автомобіль. Для цього потрібно знайти автомобіль-донор. Найкраще для цієї мети підійде автомобіль марки Мазда. Подгоните машини впритул один до одного. Відкрийте капоти. Заглушите донора. З'єднайте послідовно клеми акумуляторів обох машин за допомогою дротів з крокодильчиками. Звідти донора. Дайте йому трохи попрацювати. Тепер заглушите і спробуйте завести свій автомобіль.
3
Заздалегідь купіть спеціальні хімічні присадки, що дозволяють полегшити пуск двигуна в мороз. Купуйте їх тільки в сервісному центру Мазда. Так ви убезпечите себе від придбання контрафактної продукції. Зазвичай буває два типи присадок. Одні з них потрібно заливати в бак автомобіля, а інші уприскувати в повітропровід. Якщо у вас Mazda Demio на ручній коробці передач, то може допомогти буксирування. Увімкніть третю швидкість і, коли передній автомобіль розжене вас, спробуйте завестися.
4
Для Mazda Demio є спеціальна система Вебасто. Вона дозволяє постійно підтримувати в маішне задану температру. підігріває масло в коробці передач і моторі. Крім гарантованого запуску в мороз ви отримуєте завжди теплий салон. Однак є невеликий мінус у даної системи - вона збільшує витрату бензину.
Кожен потрапляв у ситуацію, коли в поспіху потрібно швидко кудись дістатися, але автомобіль не заводиться. Сильним морозам протистояти складно навіть хорошій машині. Не панікуйте. Проблема вирішується досить просто.
Інструкція
1
Якщо ви потрапили в таку неприємну ситуацію, що вам потрібно кудись поїхати, а автомобіль не заводиться, не переживайте, нічого серйозного з ним не трапилося. Через сильні морози, які, ймовірно, були напередодні, ваша Мазда тимчасово вийшла з ладу. Але це зовсім не означає, що без ремонту в автосервісі не обійтися. Ви цілком можете впоратися своїми силами.
2
Для початку перевірте приладову панель. Коли ви спробуєте завести автомобіль, то на ній, швидше за все, загориться кнопка, що показує, що ваш акумулятор розрядився. У цьому випадку потрібно заглянути під капот. Не знімаючи акумулятор, подивіться, чи горить кнопка рівня потужності. При негативному результаті вам потрібно буде зняти акумулятор і віднести його в автосервіс, щоб його підзарядили. Якщо поспішаєте, то зверніться за допомогою до проїжджаючим повз. Нехай хто-небудь з них від свого акумулятора зарядить ваш.
3
Якщо ж кнопка потужності горить, то перший час можна обійтися без позарядкі. Її можна провести, як кажуть, вручну. Якщо ви один, попросіть у сторонніх допомоги, щоб вони підштовхнули машину. Коли автомобіль буде котитися, поверніть ключ запалювання, видавіть до упору педаль зчеплення і перейдіть на другу передачу (швидкість). Ваша Мазда заведеться. Ви зможете доїхати до потрібного місця, але як тільки мотор заглушите, вона знову перестане заводитися, так як на розрядженому акумуляторі довго не поїздиш.
4
Буває так, що акумулятор заряджений, а автомобіль все одно не заводиться. Таке може статися з іншої причини. В наслідок сильних морозів часто буває, що свічки можуть замаслена. Через це вони не виробляють потрібної іскри. Тому автомобіль не в змозі завестися. Для того щоб це виправити, потрібно зробити наступне: залезьте під капот і зніміть трубки зі свічок.
5
Викриття свічки по одній. Ймовірно, вони всі будуть замаслені. Їх потрібно витерти, просушити (на вогні). Зазор повинен бути 1-2 міліметра. Як тільки ви впораєтеся, закрутіть свічки назад і надіньте трубки. Закрийте капот, сядьте за кермо і поверніть ключ запалювання. Ваша Мазда заведеться без праці.
Зверніть увагу
Коли будете знімати трубки зі свічок, напишіть на них номери, так як в точно такому ж порядку їх слід одягнути назад.