Як зробити квіти з акрилу. Як зробити акрилові квіточки на нігтях.

Майстри манікюру називають акрилом пластичну дизайнерську суміш спеціальної рідини (мономера) і кольоровий пудри. З неї можна ліпити на нігтьової пластини будь рельєфи і малюнки. Незмінною популярністю в дизайні нігтів користується рослинна тематика. Щоб зробити квітку з акрилу витонченим і акуратним, необхідно добре натренуватися. Тільки потім можна «робити нігті» акуратно, але швидко. До моменту засихання гелю вам потрібно повністю закінчити малюнок.
Вам знадобиться
  • - мономер;
  • - кольорова пудра;
  • - ацетон або спеціальний поліпшувач мономера;
  • - кисть для акрилу;
  • - стаканчик;
  • - серветка.
Інструкція
1
Відполіруйте поверхню нігтьової пластини до глянцевого блиску, інакше акрилові квіти погано ляжуть на її поверхню. Після цього слід нанести на нігті базове покриття і покрити їх лаком - він стане фоном для майбутнього малюнка. Покладіть його в два шари.
2
Продумайте дизайн нігтів. Найкраще скористатися готовим зразком або заздалегідь намалювати квітку з акрилу в якості моделі.
3
Купіть якісний мономер в спеціалізованому магазині професійної косметики. Перелийте рідина в стаканчик і капніть в неї трохи ацетону або спеціального улучшителя мономера, щоб частини намальованого квітки були більш пластичними і гладкими. Потім приготуйте пудру потрібних кольорів.
4
Визначте центральну частину майбутньої квітки і повністю опустіть тонку пензлик для акрилу в стаканчик з мономером. Після цього проведіть ворсом по краю стаканчика - це прибере зайві бульбашки повітря і вологу.
5
Зробіть перші тонкі мазки пензлем - вигнутий стеблинка майбутнього квітки з двох-трьох хвилястих ліній.
6
Спробуйте змішувати кольору для місць плавного переходу одного елемента в інший. Приміром, візьміть червону пудру і невелика кількість чорної. Захопіть пензликом трохи мономера, потім умочіть в пудру червоного кольору. З легкістю доторкніться червоною крапелькою (утворилася на кінчику пензля) чорної пудри.
7
Намалюйте перший пелюстка квітки, акуратно розгладжуючи гель паличкою пензлика.
8
Перш ніж приступати до іншого елементу, необхідно почекати протягом декількох секунд. Після цього можна провести хвилясті лінії на намальованою поверхні квіткової пелюстки, щоб надати йому природність.
9
Чи не ускладнюйте собі завдання і не вибирайте дуже складний візерунок - на невеликий нігтьової пластині це буде виглядати надто химерно. Досить зробити квітці не більше п'яти пелюсток.
10
Коли ви намалюєте всі пелюстки, спробуйте змішати фарби вищеописаним способом і обережно нанесіть їх навколо серцевини квітки.
11
Капните кульку контрастного тону (або суміш двох основних робочих тонів) точно в середину квітки. Можна залишити кульку як є, або зрушити його з допомогою палички до країв центру квітки, щоб вийшла чашеобразная фігурка.
12
Коли вона злегка підсохне, капніть в чашу іншу краплю. Основний візерунок на нігті готовий. При бажанні нанесіть на нігтьову пластину додаткові штрихи.
13
Дайте акриловому малюнку повністю висохнути і покрийте нігті парою шарів спеціального захисного лаку.
Зверніть увагу
Не опускайте в мономер пензлик із залишками акрилу! Від цього рідина швидко загусне, і з нею буде неможливо працювати. Перед кожним опусканням кисті в мономер обов'язково витирайте її серветкою.
Акрил - продукт сучасних технологій. Він являє собою різновид пластмаси, який за допомогою різних реагентів і методів формовки може змінюватися, роблячись твердим, прозорим, м'яким, пружним або навіть рідким. Унікальні властивості акрилу роблять можливим використовувати його в самих різних областях від виготовлення ванн і кухонних стільниць, до створення фарб, клеїв і можливості використовувати його при нарощуванні нігтів і дизайні аксесуарів.
Вам знадобиться
  • - акрилова пудра;
  • - ліквід;
  • - спеціальна пензлик;
  • - серветки.
Інструкція
1
Для тих, хто робить перші кроки в освоєнні процесу ліплення акрилом , рекомендується починати з простеньких композицій - зображення квітів, комах. Не варто зловживати многоцветием в малюнку щоб уникнути несмаку.
2
Технологія ліплення акрилом передбачає наявність декількох компонентів - неблестящая акрилової пудри і мономера (ликвида) - речовини, що забезпечує затвердіння пудри при змішуванні. Отримана в результаті цього суміш легко наноситься на поверхню, зберігаючи при цьому свій цвет.Кроме цього, знадобиться спеціальна пензлик, серветки для протирання та невеликий набір прикрас - золотих ниток, стразів і т.д.
3
Ось, наприклад, як можна нанести малюнок на мобільний телефон. Спочатку його поверхню потрібно знежирити, після чого - обережно умочіть пензлик в приготований мономер, злегка віджавши її краєчок про стаканчик і потім на секунду занурте пензлик вже в баночку з акриловою пудрою.
4
Якщо все зроблено правильно, то на кінчику пензля утворюється крихітний кульку, що має консистенцію зубної пасти, який потрібно встигнути використати для ліплення протягом півхвилини, інакше кулька застигне.
5
Скористайтеся трафаретом, якщо не впевнені у власному художньому таланті. Зверніть увагу, що трафарет повинен кріпитися (клеїтися) дуже міцно.
6
Після нанесення акрилу на поверхню за допомогою тієї ж пензлика, надайте йому необхідну конфігурацію, і ретельно опрацювати найменші деталі вашого візерунка.
7
Якщо часу на ліплення фігурки все ж не вистачило, то доробити її можна за допомогою металевої пилочки з гострим кінцем. Однак досвідчені майстри не радять часто вдаватися до її допомоги, оскільки після пилки залишаються помітні сліди.
8
Після застигання на кольоровий шар можна нанести прозорий акрил, гель або приготовані прикраси - блискітки, стрази.
Корисна порада
Перед початком роботи поверхню столу краще чим-небудь застелити, оскільки прилип акрил досить міцно прилипає і насилу піддається удаленію.Чтоби пензлик НЕ засолювався, не потрібно чіпати її руками.