Як підняти настрій хворому. Як підвищити настрій.

Погане настрій негативно впливає не тільки на зовнішній вигляд, але і на імунну систему. Тому хворій людині просто протипоказано хандрити. Як підняти настрій хворому, щоб прискорити його одужання?
Інструкція
1
Подаруйте хворій людині квіти. Барвистий, красивий і ароматний букет не тільки підніме настрій , але і допоможе боротися з депресією, якщо хворий їй схильний. Крім цього, споглядання квітів розслабляє і заспокоює людину.
2
Принесіть улюблену книгу або фільм. Краще, якщо це буде комедія. Сміх прискорює вироблення гормонів радості - ендорфінів, які діють і як знеболююче, і як іммуномоделірующее ліки. Якщо хворіє дитина, то нехай поруч з ним завжди буде улюблена іграшка.
3
Зробіть масаж або обійміть хворого. Ніжні погладжування доставлять хворій людині задоволення, а його настрій покращиться завдяки все тим же ендорфінів. Крім того, давно доведено, що хворі, до яких ласкаво торкаються, одужують значно швидше.
4
Доставте радість за допомогою аромотерапії. Капніть ароматичне масло на одну з активних точок хворого, наприклад, на зап'ясті. Щоб поліпшити настрій , рекомендуються жасмин, евкаліпт, грейпфрут. Або заваріть йому чай з м'ятою. Це також дуже хороший засіб для підняття настрою.
5
Увімкніть тиху, гарну музику. Такі сеанси налаштують біоритми хворого на одужання, зміцнять психіку і благотворно подіють на його емоційну сферу. Особливо сприятлива в такому випадку музика Моцарта. Тільки не робіть сеанси надто тривалими.
6
Почастуєте хворого чимось дуже смачним. Перед цим, природно, порадьтеся з лікарем з приводу протипоказань в режимі харчування. Такі продукти, як шоколад, какао, устриці, банани, ананас, волоські горіхи, фундук і полуниця, завжди дуже добре піднімають настрій і надають свіжі сили організму.
7
Застелите ліжко свіжим або новим білизною, провітріть кімнату. Задоволення від занурення в свіжу, прохолодну постіль поліпшить і самопочуття хворого, і його настрій .