Як зробити швидку зачіску. швидка зачіска на вечір.

Ви збираєтеся на презентацію або на званий вечір, і бажаєте бути на висоті і виглядати як ніколи прекрасно і вишукано? Ви вже продумали до найменших деталей свій наряд, але випустили з уваги зачіску. Точніше, не упустили, але на відвідування перукарського салону у вас вже не залишається часу. Вихід один - зробити швидку зачіску можна і самостійно.
Вам знадобиться
  • гребінець, фен для волосся, плойка для волосся, лак для волосся, шпилька або туга гумка
Інструкція
1
Вимийте голову тим шампунем, який зазвичай використовуєте. Сполосніть волосся бальзамом і, по можливості, зробіть живильну або відновлює маску для свого типу волосся. Дуже ретельно промийте волосся так, щоб вони буквально порипували.
2
Відпочиньте лежачи у ванній кілька хвилин, помедитируйте, викиньте з голови всі неприємні думки. Продумайте свій образ. Адже зачіска, як би там не було, повинна підходити до сукні та макіяжу, і в той же час, якщо вам чекає особливо урочистий вихід, вона в жодному разі не повинна бути такою ж, яку ви носите щодня. Водночас пам'ятайте - сьогодні в моді природність.
3
Розчешіть вологе волосся, нанесіть на них піну для укладки, знову розчешіть і за допомогою рук надайте своїм волоссю приблизно бажану форму. Висушіть волосся феном, причому починайте процедуру з нижніх пасом і поступово переміщуйте потік гарячого повітря до верхівки. При цьому тримайте фен так, щоб основна струмінь припадала на корені. Взагалі приділяйте коріння максимальну увагу, адже саме вони створюють максимальний обсяг.
4
Висушивши волосся відсотків на 70-80, тепер можна починати намагатися зробити швидку зачіску, яка буде прикрашати вас протягом усього вечора, приступаючи як би сказати, безпосередньо до процесу. Зберіть все волосся на потилиці, скріпіть їх шпилькою або не тугою резинкою. Тепер витягуйте з отриманого хвоста по невеликій прядки і накручуйте кожну з них на плойку. Але перш, ніж почати її завивати, розчешіть щіткою для волосся і злегка збризніть лаком. Подібну процедуру проводите, починаючи від нижніх пасом і поступово підходячи до волосся на маківці.
5
Після того, як ви накрутили все волосся, струсіть головою, щоб надати волоссю максимально природний вигляд. При необхідності, розберіть волосся руками. Посміхніться своєму відображенню і злегка збризніть зачіску лаком.