Чому зводить ноги.

Ймовірно, чимало знайдеться людей, які не з чуток знайомі з таким неприємним явищем, як судоми ніг. Іноді дійсно буває важко розібратися, чому зводить ноги .
Інструкція
1
Виникаючі часом судоми ніг можуть носити різний характер. Походження їх може бути периферичного (Не мозкового) або центрального (тобто саме мозкового) характера.Основной причиною виникнення судом периферичного походження є підвищена збудливість м'язових і нервових клітин, що в свою чергу викликається недоліком кальцію або хлориду натрію, недостатнім постачанням мозку , нервів і м'язів киснем і глюкозою.
2
Саме недоліком кальцію пояснюється виникнення судом у вагітних жінок. Частина кальцію йде з організму з сечею, при використанні сечогінних засобів, вельми значну частку забирає плід, що розвивається. Взагалі судоми - це одне з найшкідливіших (якщо можна так сказати) проявів, пов'язаних з нестачею кальцію в організмі.
3
Недолік хлориду натрію може бути викликаний значними фізичними навантаженнями (наприклад, при заняттях спортом).
4
Судоми центрального походження виникають, як правило, при хронічних змінах і органічних ушкодженнях мозку і проявляють себе при таких грізних захворюваннях як, наприклад, епілепсія, міоклонічні судоми і т.д.
5
Недостатнє постачання головного мозку, нервів і м'язів киснем і глюкозою може виникнути при інтенсивних заняттях спортом (коли вичерпані всі запаси глюкози), під час плавання в холодній воді (м'язи як би проробляють подвійну роботу), під час і після сну в незручній позі ( ноги затікають, кровопостачання порушується), при вагітності, коли плід, що розвивається забирає з організму матері залізо. При цьому рівень гемоглобіну знижується, кровопостачання погіршується. Ще одна можлива причина - цукровий діабет. Виникнення судом свідчить про те, що в головний мозок, нервові тканини і м'язи голодують, оскільки кровоносні судини не здатні належним чином забезпечити їх харчуванням.
6
Ще одна можлива причина виникнення судом - плоскостопість. Спробуйте використовувати спеціальні ортопедичні устілки - супінатори (бажано користуватися устілками, зробленими на замовлення, а не купленими в магазині).
7
Щодня робіть спеціальну гімнастику для стоп. Сидячи або лежачи згинайте і розгинайте стопи. Почніть з 10 -12 рухів і доведіть до 60 - 70. Виконуйте 3 - 4 рази на день.Все рекомендації обов'язково повинні узгоджуватися з лікарем.
8
Судоми центрального походження викликаються, як правило, хронічними змінами і органічними ушкодженнями мозку і можуть проявлятися при таких грізних захворюваннях як, наприклад, епілепсія, міоклонічні судоми і т.д.
9
З усього вищесказаного можна зробити висновок: судоми периферійного походження - явище хоч і неприємне, але під м ноги х випадках переборні. Якщо вони траплялися у вас неодноразово і без видимих причин, не відкладайте візит до лікаря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i3WWYcdjFJg