Як перевірити рівень холестерину.

Необхідно вчасно перевіряти рівень холестерину, оскільки його занадто високий рівень здатний викликати деякі захворювання, які можуть мати тяжкі наслідки для організму, наприклад, інфаркт міокарда, інсульт, атеросклероз, стенокардія.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно відзначити, що рівень холестерину необхідно перевіряти не рідше, ніж раз на п'ять років. Існують і обмеження: наприклад, загальний рівень холестерину для людей з хворобами серцево-судинної системи повинен становити не менше 4,5 ммоль/л. Для здорових людей цей показник трохи вище - 5 ммоль/л.
2
Один з найпоширеніших способів перевірки рівня холестерину - це проведення біохімічного аналізу крові в лікарні. Приблизно за 12-14 годин до процедури забору крові не рекомендується нічого вживати в їжу.
3
У продажу є і спеціальні прилади, що дозволяють визначати рівень холестерину прямо в домашніх умовах. Придбати дані прилади можна в будь-якій аптеці. Принцип дії подібної техніки досить простий (в прилад поміщається особлива смужка з кров'ю), проте її придбання може бути пов'язано з деякими труднощами, оскільки її вартість знаходиться на досить високому рівні.
Зверніть увагу
Не варто запускати свій рівень холестерину в особливості тим людям, які ведуть малорухливий спосіб життя, мають зайву вагу, не стежать за своїм харчуванням, не приймають додатково вітаміни або мікроелементи. В групі ризику також можуть виявитися люди, часто або постійно готують жирну їжу, що вживають маргарин, ковбаси, печене, смажене або консервоване. Замислюватися про перевірку рівня холестерину потрібно людям старше 50-ти років і тим, у кого в родині зустрічався людина з діагнозом «діабет».
Корисна порада
Варто відзначити, що для зниження рівня холестерину, як правило, застосовується саме медикаментозна терапія. Найбільш поширеними препаратами при цьому є «Ниацин», «Аспірин». Фахівці також можуть порекомендувати пацієнтам з підвищеним рівнем холестерину різні препарати, що сприяють зниженню рівня тригліцеридів, і крім того, антигіпертензивні препарати.