Як зробити форму брів. Як скорегувати форму брів якщо волоски занадто довгі.

Те, яке враження ви робите, багато в чому залежить від форми брів - саме ця деталь особи впливає на виразність і привабливість в цілому. Багато воліють робити корекцію брів в салоні. Але цю нехитру процедуру цілком можна провести і вдома, самостійно.
Вам знадобиться
  • Щоб надати бровам бажану форму, вам будуть необхідні такі предмети: пінцет з скошеними краями, спирт або лосьйон (тонік) на спиртовій основі, дзеркало такого розміру, щоб у ньому було видно обличчя цілком.
Інструкція
1
Вивчіть як слід своє обличчя в дзеркалі. Від його форми залежить, яку форму краще надавати бровам. Якщо брови достатньо рівні, то нічого складного з ними робити не рекомендується - цілком вистачить просто підкоригувати їх густоту і лінію по природній формі брів. Оптимальною формою брови вважається брову, схожа за обрисами з абрисом верхньої губи.Но якщо ви не можете чітко визначити передбачувану форму своїх брів, то просто візьміть білий або світлий косметичний олівець. Намалюйте форму брів, яка здасться вам оптимальною. Вискубувати брови, слідуючи намальованим лініях, буде набагато проще.Возьміте пінцет. Він повинен бути якісним, з нержавіючої сталі, з гладкими кінчиками. При стисканні пінцет повинен злегка пружинити. Щоб дезінфікувати пінцет, обробіть його спіртом.Перед процедурою вищипування як слід вимийте руки з милом.Лосьоном протріть область брів, щоб уникнути занесення інфекції.
2
Вищипуючи брови, врахуйте, що її початок має бути ширше, ніж її кінець. Якщо обличчя овальне, то зробіть лінії просто плавними. При круглому обличчі краще виглядають злегка підняті брови, а кінці їх мають бути трохи закругленими. У разі квадратного особи брови можуть бути досить довгими, у вигляді плавної дуги. І, нарешті, якщо особа - трикутне, то на ньому будуть краще виглядати брови не дуже довгі, але пріподнятие.Слегка натягніть шкіру в тому місці, де ви збираєтеся видаляти волосок. Акуратно підчепити волосок пінцетом. Висмикуйте волосок не дуже різко, інакше буде боляче. Але рух повинен бути впевненим, інакше вийде, що ви просто без толку тягнете за волосок. Волосок за волоском просувайтеся по всій довжині брови. Не поспішайте: краще потім відкоригувати форму брів ще раз, ніж раптово виявити, що ви видалили занадто багато волосків. Натягуючи шкіру і захоплюючи волосок пінцетом, будьте обережні, щоб не пошкодити тонку шкіру. Не використовуйте при депіляції брів бритву. Форма навряд чи буде вдалою, до того ж є ризик порізатися.
3
Причешіть брови щіточкою - бажано, щоб вона була чистою, без гелю. Оцініть вийшов результат. Брови повинні вийти однаковими. Трохи отдалив дзеркало від особи, перевірте, щоб і довжина, і ширина обох брів збігалися. Не піддавайтеся спокусі вискубати занадто багато волосків по верхній межі брови. Це зорово опустить брову, пропорції обличчя "порушаться" .Після того як ви закінчили надавати бровам потрібну форму, ще раз протріть тампоном з лосьйоном брови і віки. Брови слід розчесати в напрямку росту волосся. Отриману форму необхідно коригувати раз на тиждень.
Корисна порада
Якщо брови "падаючої" форми (занадто довгі зовнішні краї, що спускаються до скронь), то їх хвіст слід підкоригувати, оскільки він робить погляд унилим.Бровям горизонтальної форми слід надати форму аркі.Чересчур густі брови вищипуються і по верхній, і по нижній лініям.Еслі брови зрослися, то волоски, що ростуть між ними, необхідно регулярно вискубувати.