Як розібрати праску.

Праска є одним з найпоширеніших побутових приладів і є практично в кожному будинку. Якщо ваш праска перестав працювати, не поспішайте його викидати. Спробуйте самостійно розібрати його і усунути несправність.

Вам знадобиться

- викрутка; - ніж; - тестер; - грифельний олівець; - плоскогубці; - наждачний папір.

Інструкція
1
Зніміть задню кришку праски, що закриває місце виходу електричного шнура. Для цього необхідно відкрутити гвинти, які утримують панель, за допомогою викрутки. Огляньте електричний шнур на предмет зламів. Зверніть особливу увагу на місця виходу дроти з вилки і з корпусу праски. Перевірте цілісність проводу за допомогою тестера. При необхідності замініть або укоротіть шнур.
2
Ретельно замалюйте схему підключення електричних проводів, а потім від'єднайте їх.
3
Зніміть ручку регулятора температури за допомогою ножа. Для цього вставте лезо ножа під ручку і обережно підніміть її вгору. Не застосовуйте великих зусиль, тому що ручка може зламатися.
4
Ретельно огляньте праска і знайдіть гвинти, що фіксують його корпус на підставі. Розташування гвинтів залежить від моделі праски. Зазвичай гвинти, що знаходяться в передній частині корпусу, приховані під спеціальними кришками. Відгвинтите кріплення за допомогою викрутки і акуратно зніміть корпус. Слідкуйте за тим, щоб не втратити дрібні деталі кнопок праски.
5
Перевірте працездатність регулятора температури, повертаючи його за допомогою плоскогубців. Для цього підключіть кінці "прозвонки" до контактів регулятора. При необхідності акуратно зачистите контакти за допомогою наждачного паперу.
6
Перевірте роботу термозапобіжника, підключивши його до "прозвонке". Якщо ви виявили несправність, то можна прибрати запобіжник, виключивши його з ланцюга. Термозапобіжник є додатковим захистом, встановленої на випадок несправності терморегулятора, і його відсутність не вплине на працездатність праски.
7
Якщо всі перераховані елементи працюють нормально, то причиною несправності є перегоряння нагрівального елемента. ТЕН сучасних прасок завальцован в підошву і ремонту не підлягає.
8
При вдалому ремонті зберіть праска в зворотній послідовності, орієнтуючись на раніше намальовану схему.