Як зробити рамку навколо тексту. створення рамки навколо тексту в word 2010.

Частина тексту , що відрізняється особливим оформленням від решти тексту , в першу чергу зверне на себе увагу читача. Для створення подібного відмінності використовується розмір шрифту, його колір і накреслення. Іноді для виділення частини тексту використовуються рамки. Створити такі рамки можна за допомогою текстового редактора Microsoft Word.
Вам знадобиться
  • - програма Microsoft Word.
Інструкція
1
Відкрийте файл з текстом, навколо якого потрібно створити рамку, в програмі Word. Якщо ви маєте справу з файлом того типу, для якого встановлена асоціація з цією програмою, просто двічі клацніть мишкою по іконці файлу. Можете завантажити файл в програму за допомогою команди "Відкрити" з меню «Файл».
2
Засобами Word можна створити рамку навколо фрагмента тексту , абзацу або застосувати таке оформлення до всього документа. Якщо вам знадобилося забрати в рамку тільки частина тексту , виділіть цей фрагмент за допомогою мишки.
3
Відкрийте вікно налаштувань оформлення командою «Кордони і заливка» з меню «Формат». Якщо у вашому документі міститься виділений текст, вікно за умовчанням відкриється на вкладці «Кордон». У лівій частині цього вікна виберіть тип рамки, клацнувши по одній з іконок. Програма дозволяє створити звичайну рамку, рамку з ефектом тіні, обсягу і складнішу.
4
Виберіть із списку із смугою прокрутки вид лінії для рамки. При необхідності можете налаштувати колір рамки і її ширину в пунктах. Рамка, пофарбована за замовчуванням, буде чорною.
5
Із списку в правій частині вікна виберіть область застосування оформлення. Якщо ви попередньо виділили частину тексту , список дасть можливість оформити рамкою абзац або частина тексту . В останньому випадку рамкою, яку ви налаштували, буде оточена окремо кожен рядок виділеного фрагмента. Якщо вам потрібно забрати в одну рамку цілий абзац, виберіть пункт «Абзац». Натисніть кнопку ОК.
6
В програмі Word існує можливість створювати рамки, які складаються не тільки з ліній, а й із зображень. Подібні рамки можна застосувати тільки до цілої сторінки. Якщо вам знадобилося саме таке оформлення, перейдіть у вікні налаштувань параметрів кордону на вкладку «Сторінка».
7
Виберіть із списку «Малюнок» один з доступних видів зображення, з яких складатиметься рамка. В поле «Ширина» налаштуйте ширину рамки в пунктах. У правій стороні вікна виберіть із списку область застосування обраного оформлення. Клікніть по кнопці ОК.