Як визначити енергетичні потужності. Як розрахувати втрати потужності знаючи потужність за період.

Щоб визначити енергетичні потужності підприємства або іншого великого споживача, розрахуйте його енергоспоживання в умовах найбільшого споживання, наприклад, у грудні. Розрахувавши споживання і втрати потужності при обслуговуванні обладнання, визначте номінальну потужність.
Вам знадобиться
  • - лічильники;
  • - поняття про електричної потужності;
Інструкція
1
У самому простому випадку зробіть спостереження за лічильником електроенергії протягом деякого часу. Електроенергію в кіловат-годинах поділіть на час спостереження, взяте у годинах. Це і буде потужність, яка потрібна об'єкту, підключеному до лічильника.
2
Щоб визначити оптимальні енергетичні потужності , зробіть виміри та розрахунки за наступними пунктами. За допомогою лічильників електроенергії визначте максимальне навантаження для споживачів енергосистеми. Для цього доцільно побудувати графік енергоспоживання в періоди пікового навантаження.
3
Розрахуйте втрати потужності в комунікативних мережах для цього ж періоду часу. Для цього можна порівняти показання лічильників, що знаходяться безпосередньо на об'єкті та лічильників генераторів, які подають струм на об'єкт. Можна також розрахувати цю потужність, поділивши квадрат напруги в мережі на опір підвідних комунікацій.
4
Знайдіть втрати, зумовлені споживанням електроенергії енергетичними станціями на власні потреби. Для цього від потужності , що видається генераторами, відніміть споживану станцією потужність. Мінімальну споживану потужність розрахуйте як суму потужностей, отриманих в перших трьох пунктах.
5
Оскільки зміни в навантаженні змінюють частоту змінного струму, знайдіть частотний резерв потужності для цього до твору мінімальної споживаної потужності , помноженому на 0,01, додайте твір кореня квадратного з цієї ж потужності на число 1,26. Для проведення поточних ремонтних робіт розрахуйте резерв потужності , який в середньому становить 8% від мінімальної споживаної потужності .
6
Розрахуйте аварійний резерв, що становить 9% від мінімальної потужності . Для визначення енергетичних потужностей, які необхідно подавати на об'єкт для його нормальної роботи, складіть значення, отримані при розрахунках в останніх чотирьох пунктах.