Як лікувати випадання вій.

Причин для випадання вій може бути декілька: алергія на косметику, поразка організму кліщем, нестача вітамінів в організмі і т.д. Зрозуміло, і боротися з цією проблемою в різних випадках доводиться по-різному.
Вам знадобиться
  • - квіти ромашки, волошки, череди, петрушки;
  • - міцно заварений чорний чай;
  • - касторове або реп'яхову олію;
  • - петрушка і оливкова масло;
  • - рідкий вітамін Е;
  • - протипаразитарні препарати;
  • - антигістамінні препарати.
Інструкція
1
Відмовтеся від використання будь-якої косметики, навіть якщо причиною випадання вій не є алергія на її компоненти.
2
Часто випаданню вій передує ураження організму кліщем - демодекоз. В цьому випадку необхідно приймати протипаразитарні препарати, антигістамінні засоби, змащувати повіки спеціальними складами.
3
Пройдіть фізіотерапевтичне лікування. Масаж повік (у тому числі і водний), озонотерапія, лікування магнітними хвилями, дарсонвалізація і електрофорез підвищують дію протизапальних і відновлюють препаратів. Посилення кровообігу призводить до поліпшення харчування вій , що викликає їх зростання і уповільнює випадання.
4
Зміцненню волосяних цибулин сприяють трав'яні компреси - приготуйте настої з квіток ромашки, волошки, череди, петрушки і прикладайте до повік змочені ватні тампони. Можна використовувати міцно заварений чорний чай.
5
Для зміцнення вій і повернення їм еластичності змащуйте їх касторовою або реп'яховою маслом - чистої щіточкою для туші нанесіть склад по всій довжині вій , уникаючи коріння. Подрібніть петрушку і змішайте її з оливковою олією - таку маску можна накладати на повіки і вій и легкими масажними рухами. Для зміцнення вій використовується рідкий вітамін E, який наносять на шкіру повік і вій и.
6
Додайте в раціон продукти, що стимулюють ріст і зміцнення вій . До них відносяться сметана і масло, морква, помідори, яєчні жовтки і печінка (вітамін A), м'ясо і молоко (вітамін B). Пройдіть курс прийому риб'ячого жиру, комплексу полівітамінів.
7
Якщо вій и випадають в результаті прийому лікарських препаратів або курсу облучающих процедур, то необхідна тривала відновлююча терапія. Проконсультуйтеся з лікарем і строго виконуйте його рекомендації - прийом вітамінів, відпочинок, коригувальні препарати, місцеве лікування.