Як поставити аську на айфон.

Гарний, зручний, технічно досконалий - все це iPhone, бажаний і обожнюваний багатьма телефон компанії Apple. iPhone здатний розважити свого господаря не тільки музикою або фільмами, а й інтернет-контентом. На телефон також можна встановити ICQ месенджер.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - встановлена на комп'ютері програма iTunes;
  • - встановлене на телефоні додаток Installer.
Інструкція
1
Запустіть додаток Installer, встановлене на iPhone. Знайдіть напис Sources. Відкрийте вкладку і клацніть на Edit - цю кнопку можна побачити у верхньому кутку праворуч. Після цього натисніть на пункт Add. Це необхідно, щоб додати нове джерело для програми Installer. Заповніть порожнє поле, ввівши адресу: http://www.stariy.com/app. Для того щоб перевірити правильність доданої посилання, натисніть Refresh. Список джерел повинен оновитися.
2
Знайдіть і встановіть BSD Subsystem. Почекайте деякий час, поки пакет закінчить установку. Це буде легко визначити, оскільки відразу після успішного завершення відбудеться автоматичне переміщення файлового менеджера в кореневу папку Install. Тепер необхідно перезавантажити телефон.
3
Знову запустіть додаток Installer. У папці Stariy.com необхідно знайти і запустити установку файлу Apollo IM (rus) - російськомовного клієнта для месенджера ICQ. Після установки програми і після того, як на головному екрані з'явиться ікона, одним натисканням активуйте програму і виберіть пункт Add. У меню, відзначте ICQ.
4
У меню, реєстрації ведіть облікові дані, якщо програма ICQ вже була встановлена на десктопний комп'ютер, планшет або будь-яке інше пристрій. У разі якщо програма ICQ встановлюється вперше, пройдіть всю процедуру реєстрації та отримаєте універсальний номер. Зверніть увагу на той факт, що при введенні облікових даних вже існуючого аккаунта в поле "логін" потрібно вводити не нік, а номер ICQ, що складається з дев'яти цифр.
5
Перевірте роботу встановленої програми. Для цього запустіть його і стежте за повідомленнями мережі. Можливо, що з'явиться застереження програми про відсутність з'єднання з інтернетом. Якщо подібна помилка буде повторюватися, встановіть патч IM Chat 1.1.3 Fix.