Як підібрати ідеальний колір волосся.

Гортаючи модні журнали і каталоги, можна образно приміряти на себе новий одяг, взуття та зачіску. У більшості випадків вподобаний тон волосся вам зовсім не піде. Потрібно вміти підбирати оптимальний колір, що поєднується з вашою зовнішністю.
Інструкція
1
На вибір нового колір а волосся головним чином впливає ваш справжній відтінок волосся , тип шкіри і колір очей.
2
Краще підбирати відтінок, трохи відрізняється від вашого натурального. Адже кардинальна зміна іміджу підходить далеко не всім. Новий колір повинен підкреслювати вашу природну красу. Якщо ваші волосся и світлі, медові, світло-русяве з золотистим відтінком, то вибирайте все золотисті тони. Якщо натуральний колір рудий, то ідеальним вибором стануть каштановий, яскраво-мідний, темно-коричневий. Коли ваш тон волосся близький до чорного, то підкресліть його червонуватим відтінком, але не допускайте догляд в рудий. Темно-коричневі волосся и краще освіжити, додавши яскравості. Наприклад, ідеальним буде колір чорного дерева.
3
Важливу роль при виборі колір а волосся грає відтінок шкіри обличчя. Він буває теплим і холодним.Теплий характеризується персиковим і золотистим тоном. Якщо у вас така шкіра, то фарбуйте волосся и в рудий і золотистий колір. При цьому уникайте світло-русявих і попелястих відтінків, вони додадуть різкість і грубість вашим чертам.Холодний тип шкіри має рожевий і блідий відтінок. Для такої шкіри ідеальними будуть чорні, русяве, платинові і волосся и червоних тонів. Руді і все золотисті відтінки до холодного типу шкіри не підходять, не допускайте такі поєднання.
4
Колір очей також впливає на сприйняття тону волосся . При виборі нового колір а не варто орієнтуватися лише на райдужну оболонку, потрібно враховувати і очі, і тип кожі.Еслі ваші очі зелені, а шкіра засмагла, то використовуйте каштанові, шоколадні, бронзові відтінки. При світлій шкірі виберіть світло-русяве тона.Когда очі сірі, а тип шкіри теплий, то фарбуйте волосся и в горіховий, шоколадний, рудувато-коричневий колір. При світлій шкірі ідеальним буде поєднання з попелястим і чорними волосся амі.Голубие очі при теплом колір е шкірі стають більш виразними, коли колір волосся рудий. Темні колір а прекрасні при блідій коже.Теплие, руді, золотисті відтінки підходять карих очей, незалежно від типу шкіри.
5
Підходьте до вибору колір а серйозно, враховуючи всі фактори. Якщо ви любите ризикувати і хочете зовсім поміняти імідж, то почніть з пробної фарбування спеціальними тоніком. У разі невдалого досвіду ви зможете повернути свій колір, просто помивши голову.
Крім того, що людське око здатне розрізнити більше 6 мільйонів відтінків кольорів, у кожного з нас є свої колірні переваги. Проте небагато любителі, наприклад, бірюзового кольору знають, що він є поєднанням двох, а точніше, трьох кольорів. У природі існують лише три базових кольору - червоний, синій і жовтий. При їх змішуванні утворюються вторинні кольору . Змішавши синій з жовтим, отримаємо зелений колір, червоний з синім - фіолетовий, жовтий з червоним - помаранчевий.
Інструкція
1
Для правильного підбору відтінків використовують кілька методів. Створіть монохроматичну схему. Для цього до вибраному кольору додається білий і сірий кольору в різних кількостях. Так регулюється светлота і насичення кольору . Соответсвенно, додаючи в обраний колір чорний, ви отримаєте більш темний, менш хроматичний відтінок базового кольору .
2
Застосовуйте аналогічні кольору . Для цього використовується основної колірної коло, в якому вибирається певний колір, а на додаток до нього підбирається сусідній споріднений по відтінку колір. Так жовтий, наприклад, може доповнитись помаранчевим або зеленим.
3
Для правильного підбору відтінків використовуйте контрастну (комплементарную) схему. На колірному колі підберіть кольору на протилежних сторонах. Вони підкреслюють і висвічують відтінки один одного, граючи на контрасті. При виборі трьох колірних відтінків, їх слід вибирати по вершинах рівнобедреного трикутника, вписаного в колірний круг. Такі поєднання вибирають зазвичай для оформлення інтер'єрів.
4
Використовуйте класичний підбір чорного, білого і сірого відтінків - так званих ахроматических кольорів. Вони хороші тим, що з ними ідеально поєднуються всі кольору спектра.
Зверніть увагу
Існують також ще і третинні кольори, які утворюються від змішування вторинного кольору і базового. Так от, бірюзовий якраз і є третинний колір, отриманий в результаті додавання базового синього у вторинний зелений (синій з жовтим) .Якщо зібрати всі кольори в коло, залежно від їх переходу і змішування один з одним, то вийде всім відомий колірний круг . Його застосовують для підбору поєднань кольорів в інтер'єрі, одязі, оформленіі.Насищенность кольору регулюється додаванням в нього сірого кольору. Існує також поняття светлоти кольору - це додавання в основний колір білого. Всяке додавання в базовий колір є його відтінком. Так, оранжевий, вторинний (червоний з жовтим) колір є відтінком червоного чи жовтого кольорів.