Як позбутися від жирової складки на животі.

Шкірно-жирові складки на животі можуть з'явитися після вагітності та пологів, коли м'язи живота розходяться, або в результаті непомірності в їжі і відсутності фізичної активності. Позбутися від жирової складки допоможе комплекс фізичних вправ.
Інструкція
1
Вибирайте кардіотреніровки. Спалювання жиру відбувається при певному ритмі і навантаженні, яким відповідають інтенсивні заняття плаванням, аквааеробікою, біг підтюпцем, тренування на велотренажерах і т.д. Щоб підвищити результативність занять, необхідно виконувати вправи з навантаженням у вигляді гантелей, пластикових пляшок з водою і т.д.
2
Крутите обруч. Щоденні 15-хвилинні тренування допоможуть підтягнути шкіру живота, «розбити» жирові складки , зменшити прошарок. Вибирайте моделі з додатковим утяжелением і масажними роликами - так ефективність від тренування буде вище.
3
Включіть у свій комплекс вправи на скручування. Цей тип вправ дозволяє опрацьовувати серединні м'язи преса, попутно стимулюючи косу мускулатуру живота. Займіть позицію - лежачи на спині, із зігнутими в колінах ногами, з руками, заведеними за голову. Виконуйте піднімання тулуба, дивлячись прямо перед собою. Зберігайте м'язовий тонус і не робіть великих перерв між вправами - максимум 20-30 секунд. Прямі підйоми міняйте на повороти тулуба в сторони. Ускладнити вправу можна, додавши підйоми ніг і фіксацію положення в самій верхній точці.
4
Виконуйте підйоми ніг. Піднімаючи прямі ноги з положення лежачи на спині, ви качаєте м'язи нижнього преса, що сприяє поступовому зникненню жирової прошарку. Виконуючи вправу, важливо стежити за нерухомістю рук і плечей, які повинні бути притиснуті до підлоги. Робіть підйоми повільно, фіксуючи напругу, що виникає в результаті занять. Бічні вправи діють на косі м'язи преса - піднімайте праву ногу, лежачи на лівому боці і навпаки.
5
Крутите «велосипед». Кругові рухи ногами опрацьовують центральну частину преса. Ляжте на спину, підніміть прямі ноги, опустіть їх до кута в 45 градусів і «крутите» уявні педалі. Цю вправу слід виконувати доти, поки ви не відчуєте хворобливість в області преса. Різновидом кругових обертань є вправу з фітболом - затисніть м'яч між стопами, підніміть прямі ноги вгору і виконуйте кругові повороти ногами.
6
Працюйте інтенсивно. М'язи преса погано піддаються корекції і для того, щоб домогтися помітних результатів, доведеться добре попрацювати - кількість повторень для однієї вправи може досягати 50-100 разів, при цьому важливо, щоб останні руху виконувалися з великим зусиллям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WwXH9cXTm8A