Як відновити фігуру після пологів.

Радість материнства вважається одним із самих світлих і теплих відчуттів в світі. Молода мама просто промениться зсередини, споглядаючи своє маленьке щастя. І лише одна обставина здатне затьмарити цей чудесний період у житті жінки - довга вагітність, нелегкі пологи, а так же процес вигодовування малюка не проходять безслідно для фігури. Якщо ви дійсно хочете повернутися в свої форми до вагітності, зробити це не так вже й важко, достатньо знати і дотримуватися певні рекомендації.
Інструкція
1
Перш за все, для відновлення фігури вам буде потрібно достатня мотивація. Причому вона повинна бути достатньо сильною. Простих зітхань і нарікань на те, як же ви поправилися, буде явно недостатньо. Тільки якщо ви усвідомлюєте свою мету, будете по справжньому до неї прагнути, до вас прийде успіх. Ніякі хитрощі і відмовки стрункішою стати вам не допоможуть. Але й недостігающему цілей ставити теж не потрібно. Краще рухатися дрібними кроками, ніж спланувати один великий прорив і потерпіти при цьому повне фіаско. Мета скинути 3 кг набагато реальніше бажання схуднути на 30 кг. І шансів на успіх у першому випадку у вас буде набагато більше. Запишіть вашу мету на папір, повісьте її на видному місці, наприклад на дверцята холодильника. Тепер вона буде при кожному візиті на кухню муляти вам очі, і не дасть забути про те, що ви худнете.
2
Розпишіть собі свою дієту. Причому під словом «дієта» ми маємо на увазі не жорстке обмеження калорій, воно абсолютно неприпустимо, тим більше, якщо ви годуєте дитину грудьми. А ось перегляд режиму харчування виявиться як не можна до речі. Дуже часто молоді мами переходять на харчування напівфабрикатами, мотивуючи це відсутністю часу, але на приготування смачного і корисного салату часу піде нітрохи не більше, ніж на відварювання пельменів, а ось по корисності два блюда будуть сильно відрізнятися один від одного. Харчуватися краще кілька разів на день невеликими порціями, роблячи упор на овочі, фрукти, нежирне м'ясо і рибу. А ось солодощі та вироби з білої муки краще звести в раціоні до мінімуму, шкоди від них набагато більше, ніж користі.
3
Якщо пологи протікали без особливих ускладнень, то вже через місяць після них можна приступати до фізичних вправ, спрямованим на коригування фігури. Вид тренувань буде залежати від ваших уподобань. Чи захочете ви займатися вдома або підете в фітнес-зал, чи виберете силову калланетику або бодіфлек -, все це буде не так важливо. Набагато важливіше виявиться регулярність тренувань і ваше серйозне до них ставлення. Щоденні заняття по 15-20 хвилин принесуть вам більше користі, ніж виснажливі щотижневі марафони. Вправи на прес допоможуть вашому животу знову стати плоским, а йога дозволить фігурі знайти минулу плавність і граціозність. При правильному настрої і регулярності занять перші помітні результати настануть вже протягом перших двох місяців з початку тренувань, і ви будете знову ловити заздрісні погляди жінок і захоплені погляди оточуючих вас чоловіків.
Зверніть увагу
Як відновити фігуру після пологів? Найчастіше молода мама відчуває невдоволення своєю фігурою після пологів. Все ще присутній животик, в'ялі стегна і сідниці зовсім не сприяють гарному настрою. Але сидіти і сумувати зовсім не обов'язково, вже на наступний день після пологів можна і потрібно зайнятися відновленням своєї фігури.
Корисна порада
Як відновити фігуру після пологів. Перш за все, запасіться терпінням. Відновлення потребують часу, для кожної жінки цей процес індивідуальний. Не затягуйте з ним, але і не квапте події. Будь-які фізичні вправи можна починати, якщо ваше здоров'я це дозволяє. Як швидко відновитися після пологів - це питання у вас не виникне, якщо ви будете поступово, крок за кроком, приводити кожну ділянку вашого тіла в порядок.