Що таке діалект.

Населення Росії здебільшого являє собою жителів сіл. У кожному з таких невеликих поселень своя манера вимови слів. При цьому офіційна мова Росії одна - російська. Тоді що таке діалект і як його відрізнити від офіційного державної мови?
Інструкція
1
Діалект - особливість вимови слів у людей, пов'язаних між собою будь-якої спільністю, місцеве наріччя. Діалект буває територіальним, професійним і соціальним.
2
Професійний діалект формується у людей одного роду діяльності. Його складають певні скорочення, абревіатури, спеціальні терміни. Деякі складні слова замінюються на більш легкі у вимові.
3
Соціальний діалект - мова окремих соціальних груп (наприклад, феня - злодійський жаргон). Спілкуючись відокремлено, з часом люди створюють свою систему спілкування, свою мову. До соціального діалект у відноситься і молодіжний сленг.
4
Найпоширеніша форма діалект а - територіальний діалект , також званий говіркою або наріччям. У різних областях можна зустріти і відрізняється один від одного вимову слів, і навіть слова, відсутні в літературній мові держави в цілому. Наприклад, червона смородина в різних містах і селищах Росії може називатися і сестріниць, і кислиця, і Киселки, і порічки, і княжіха. Всі ці слова характеризують одну й ту ж ягоду, але до літературної російської мови ніякого відношення не мають.
5
Крім всім відомих «оканья» і «акання» діалект ологі виділяють близько трьохсот ознак діалект ної мови. У різних діалект ах навіть форма освіти відмінків відрізняється від прийнятої в літературній мові. Таке знамените «- Ви звідки? - Я з Москви »- також яскравий приклад територіального діалект а.
6
У деяких країнах Європи і донині відмінності в мові північних і південних жителів однієї держави настільки великі, що вони часом не можуть зрозуміти один одного без словника. Наприклад, літературна німецька мова - рідна тільки для корінних ганноверців. Решта жителі використовують у своїй промові відразу дві мови - літературний і місцевий діалект ний.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oTJkzlauJro