Що таке кросовери.

кросовер називають автомобіль в середньому сегменті. Це вже не звичайний легковий, але і не позашляховик. Кросовер відмінно підходить для їзди по місту, він економічний і дає можливість не боятися засніжених вулиць. Які ж ще плюси є у цих автомобілів?
Інструкція
1
кросовер в США, де виникала ця класифікація, вважають автомобіль підвищеної місткості і прохідності. Щось середнє між мікроавтобусом, позашляховиком і легковим автомобілем. Такий «мікс» дозволяє кроссоверам поєднувати в собі найкращі їздові і експлуатаційні якості.
2
Більшість кросоверів мають зовнішність позашляховиків і навіть повний привід (підключається чи постійний). Але для серйозного випробування бездоріжжям такі машини не підходять. Занадто низький кліренс робить їх заручниками міста, та й повний привід не має функцій, щоб витягнути машину, якщо вона застрягне.
3
Кузов кросоверів досить міцний, несучий, зроблений за принципом монокока. При цьому кросовери розрізняються за типами. Найменші кросовери відносяться до категорії міні. Це Suzuki SX4, Honda HR-V.
4
Далі слід категорія компактних кросоверів. Найвідоміші серед них це Suzuki Grand Vitara, Toyota RAV4, Nissan X-Trail.
5
В категорію середнього розміру потрапили такі відомі представники, як Audi Q5, Volvo XC60 - ті машини, які багато хто вважає повноцінними позашляховиками. І в той же час в цьому списку є Ford Taurus X - класичний седан, що зайвий раз підтверджує, що кросовер визначають не по його розмірам.
6
Завершують класифікацію кросоверів автомобілі, які відносяться до категорії повного розміру: Mercedes-Benz GL-Class, BMW X5, Audi Q7. Звичайно, на таких машинах в заметі НЕ зустрінеш. Але розглядати їх з точки зору прохідності можна. Це більше статусні машини, в яких можливість долати перешкоди стоїть не на першому місці.
7
Якщо ви шукайте автомобіль для міста і водночас для непростих заміських трас, кросовер підійде як ніхто краще. Він більш економічний і комфортний, зручний в управлінні, здатний перевозити важкі і великогабаритні вантажі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cyv0Wm8BTYM
Зверніть увагу
До речі, найпершим кросовером вважається наша «Нива». Вона має маленьку базу і повний привід, що робить її одночасно і міської машиною, і «всюдиходом» по бруду.