Що таке підприємництво.

Підприємництво - спосіб прояви особистої ініціативи, розрахований на стабільне отримання прибутку в ході організації власного бізнесу. Людина, що організує бізнес бере на себе всі страхи і ризики, які можуть виникнути в ході діяльності.
Інструкція
1
Підприємництво розділяється на державне і приватне. Перше передбачає під собою різні впливу на суб'єкти діяльності, друге ж є індивідуальним самовираженням, провідне свою діяльність без будь-якого втручання держави.
2
Підприємницька діяльність підлягає обов'язковій державній реєстрації. Особа, яка бажає організувати свій бізнес, зобов'язана зареєструватися в Федеральній податковій службі за місцем прописки. У разі провадження діяльності без свідоцтва, його дії класифікуються як незаконні і спричиняють відповідне покарання.
3
Сфера діяльності підприємництва обширна. Це може бути виробництво, послуги або комерція. В будь-якій сфері діяльності матеріально-відповідальною особою є підприємець (ІП). Саме він ризикує усіма вкладеними коштами в свою справу. За законодавством РФ ІП відповідає всім своїм майном за всіма зобов'язаннями.
4
Підприємництво - це пошук сфер з метою самореалізації та отримання при цьому деякої прибутку. Підприємець повинен володіти певними якостями характеру. З них можна виділити: цілеспрямованість, підприємливість, уміння знаходити вигоду в будь-якій ситуації, вміння аналізувати ситуацію, працьовитість, ризикованість, наполегливість, уміння переконувати, уміння і бажання постійно вдосконалюватися.
5
У Росії на даний момент підприємництво? ще не достатньо розвинене явище, зважаючи на низку стримуючих факторів, що заважають його повноцінному розвитку. Одним з них є недостатня підтримка з боку уряду. Підприємець повинен вкладати свої власні заощадження на свій страх і ризик для розвитку, або кредитуватися в банку. Для стабільного розвитку необхідна підтримка з боку держави, як в економічній сфері, так і в політичній і правовій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hfhzlXWAqto