Як вивести шлаки з організму.

В минулому люди не замислювалися про очищення організму від шлаків. Для цього природа нагородила нас лімфатичною системою, печінкою, нирками, кишечником і шкірою. Саме ці органи призначені для того, щоб виводити все, що може завдати нам шкоди. Однак раніше людина не харчувався такою кількістю канцерогенів, емульгаторів, стабілізаторів, підсилювачів смаку, барвників, консервантів, антибіотиків і т.п. В результаті системи очистки не справляються. І нам треба самостійно подбати про виведення з організму шлаків. Інакше нам загрожують головні болі, порушення травлення, алергія та інші неприємності.
Вам знадобиться
  • Тала вода, круглий рис, лавровий лист.
Інструкція
1
Існує безліч способів очищення організму від шлаків. Для виведення сольових відкладень, зміцнення суглобів, кісток та м'язів корисно застосовувати лавровий ліст.Возьміте 5 г подрібненого лаврового листа. Залийте його 300 гр окропу, а потім кип'ятіть ще 10 хвилин на слабкому вогні. Після цього потрібно перелити настій в термос, закрити, укутати і настоювати ще 4 години. Виводити шлаки з допомогою цього відвару треба 3 дні. Відвар потрібно пити по одній столовій ложці протягом усіх трьох днів поспіль. Бажано, щоб це робилося через рівні проміжки часу. Після цього треба зробити перерву на тиждень, а потім повторити курс.
2
Прекрасно виводить з організму всі шлаки тала вода. Вона за складом близька до тієї воді, яка міститься в нас. Але в місті її важко добути. Тому талу воду можна приготувати самостоятельно.Наберіте воду з-під крана, налийте її в ємність і поставте в морозилку. Коли всередині утворюються довгі тонкі бурульки, їх треба вийняти і викинути. Залишилася воду слід перелити в інший посуд і продовжувати заморожувати. Коли вона розділиться на чистий лід і каламутну суспензія, останню треба прибрати. Що залишився чистий лід потрібно розморозити і пити. Зберігати таку воду можна не більше 3-х днів.
3
Тибетські лами очищали організм від шлаків за допомогою простого рису. Тільки він повинен бути круглий. Справа в тому, що рис має кристалічну решітку. Коли зерна рису замочують, а потім зливають воду, вимивається крохмаль, а на зернах з'являються осередки. В результаті рис не перетравлюється і потрапляє в 12-палу кишку. Там осередки і втягують в себе всі накопичені організмом шлаки. Рису треба взяти стільки ложок, скільки вам років. Потім його потрібно промити, залити холодною кип'яченою водою, закрити кришкою і прибрати на ніч у холодильник. Вранці воду треба злити, взяти рису в кількості столової ложки з верхом і варити 3-4 хвилини без солі. Потім слід отриману рисову кашу з'їсти натщесерце до половини восьмого ранку. Що залишився рис потрібно знову залити кип'яченою водою і поставити в холодильник. І так робити щоранку, поки рис не закінчиться.
Зверніть увагу
Під час проведення чистки організму треба пити дуже багато води. Будь-яке очищення треба робити не частіше двох разів на рік.