Як відрізнити підробку золота. Як відрізнити справжні золото від підробки.

Досить часто можна почути фразу «Не все те золото, що блищить». Йдучи убік від алегорій, варто зауважити, що в повсякденному житті і золото може виявитися не тим «жовтим дияволом», яке коштує чималих грошей, а всього лише майстерно виконаною підробкою.
Вам знадобиться
  • - столовий оцет
  • - йод
  • - керамічна плитка
Інструкція
1
Опустіть виріб в столовий оцет. Якщо через деякий час виріб прийме темний відтінок, то це говорить про те, що перед вами підробка: сьогодення золото не змінить колір.
2
Капнувши невелику кількість йоду на золотий виріб і почекавши кілька хвилин, ви виявили, що золото не змінило колір, - значить перед вами справжнє золоте виріб. Підробка від впливу йоду темніє.
3
Потріть золотим виробом про керамічну плитку. Щільність необпаленої керамічної плитки майже в два рази перевершує щільність золота. Тому даний золотий виріб залишить на плитці золотий слід. А підробка залишить лише сірі й чорні подряпини.
Зверніть увагу
Наведені поради носять рекомендаційний характер. Виріб також може бути покрито якісної позолотою, яка пройде всі перераховані перевірки. Наведені способи можуть відрізнити тільки грубі підробки. Для повної впевненості в достовірності вироби необхідно здати його на перевірку в ювелірну майстерню або в Пробірний нагляд.
Корисна порада
При виборі золотої прикраси варто звернути увагу на якість замочка і якість обробки виробу. Якісне золотий виріб не має вад. Колір золота також не говорить про його достовірність. При одній і тій же пробі, наприклад, 585-й, імпортне і російське золото відрізняється за кольором. Це означає, що в 1000г золота, з якого виготовлено виріб, міститься 585г чистого золота. Інша частина заповнена сумішшю срібла і міді. Російське золото має більш червонуватий відтінок за рахунок більшого вмісту міді. Імпортне золото має більш жовтуватий відтінок за рахунок більшого вмісту в ньому срібла.