Як зробити різдвяний вінок своїми руками.

Різдво - одне з головних свят християнського світу, і готуватися до нього починають заздалегідь. Один із символів Різдва - вінок з гілок ялини, гостролиста або іншого вічнозеленої рослини. Яскраво прикрашений, він вивішується на вхідних дверях або поміщається в будинку за чотири тижні до Різдва.
Вам знадобиться
 • Для вінка з гілок:
 • - товста гнучка дріт;
 • - гілки туї, самшиту або блакитний їли;
 • - декоративні ягоди, листя і шишки .
 • Для вінка з шланга:
 • - садовий шланг;
 • - скотч;
 • - клей момент;
 • - крохмаль;
 • - різнокольорові тканини;
 • - кольоровий папір.
 • Для вінка з тканини:
 • - синтепон, вата або поролон;
 • - тканина;
 • - стрічечки.
Інструкція
1
Вінок з гілок Візьміть дріт і скрутіть в кільце - це буде основа для вінка. Наріжте гілочки хвої шматочками довгою 10-12 сантиметрів. Прикрутите до кільця гілочки цієї ж дротом за годинниковою стрілкою (справа наліво), будьте обережні, стежте, щоб вінок зберігав форму. Прикрутите ще один шар гілок, але у зворотному напрямку, потім ще один, зробіть стільки шарів, скільки треба, щоб вінок був досить пишним.
2
Обріжте дріт, заправте її кінець всередину, щоб він не псував вид вінка. Візьміть кілька гілочок, обмотайте їх кінці дротом міцніше, закріпіть дріт, відігніть вільний кінець вниз і застроміть пучок в вінок , щоб прикрити нерівності і не закриті хвоєю місця.
3
Прикрасьте вінок пишним бантом з широкої стрічки, до зелених гілках найкраще підійде атласна червона стрічка з золотою окантовкою, також дуже добре виглядають повітряні банти з органзи, смугаста або картата драпірування, можна доповнити композицію парою шишок та ягід, наприклад, калини, брусниці, журавлини, шипшини, горобини.
4
Вінок із шлангаСверніте із садового шлангу кільце, один кінець шланга вставте в інший, заклейте стик широким міцним скотчем. Щільно оберніть заготівлю шорсткою товстої папером (не слизькою і не глянсовою) по спіралі, підклейте в декількох місцях, щоб папір не зсковзувала і не проверталася на шлангу. Візьміть аркуш двосторонньої кольорового паперу, краще глянсовою, зімніть її гармошкою і оклейте остов по спіралі. Використовуйте стільки листів, скільки буде потрібно, щоб декорувати весь вінок .
5
накрахмальте бавовняну тканину, висушіть і пропрасуйте, виріжте з картону контури квітів та листя, покладіть на накрохмалену тканину і обведіть олівцем, виріжте квіти з тканини. Наклейте в центр кожної квітки блискучу намистину або красиву гудзичок. Приклейте квіти до вінка.
6
Вінок із тканіВирежьте з тканини два кільця однакового розміру, зшийте їх один з одним, залиште тільки одну невелику дірку, виверніть через неї кільце лицьовою стороною і туго набийте синтепоном, ватою або подібним матеріалом.
7
Виріжте з найкрасивіших тканин багато різнокольорових прямокутників, покладіть два прямокутника одного кольору один на одного лицьовою стороною всередину, зшийте по краях, залишивши куточок непрошитий. Виверніть через нього на лицьову сторону, зробіть з інших прямокутників таке ж мішечки.
8
Набейте все мішечки синтепоном, ватою або чимось подібним (вийдуть подушечки), зашейте вхідний отвір. Перетяните стрічкою кожну подушечку посередині, щоб зробити бантик, обома кінцями стрічки прив'яжіть подушечку до вінка.
Якщо з наближенням Різдва вам хочеться зробити вдома казкову атмосферу, то до всіх прикрасам можете додати різдвяний вінок . Він буде незвичайним і чарівним, тому що ви зробите його самі своїми руками. Не переживайте, це не так складно.
Вам знадобиться
 • - товста міцна дріт, довжина якої повинна відповідати бажаної окружності майбутнього вінка;
 • - тонка дріт, кілька окремих шматочків;
 • - садові ножиці;
 • - рідкі цвяхи;
 • - гілки на свій смак;
 • - прикраси: дзвіночки, іграшки, цукерки, намистинки, різнокольорові стрічки і все інше на ваш вибір.
Інструкція
1
Зробіть міцний каркас. Для цього об'єднайте краю міцного дроту так, щоб вийшов круг. Кінці міцно зафіксуйте. Якщо ви використовуєте дуже тонкий дріт, то зробіть з неї кілька мотків.
2
Наріжте ялинові гілочки довжиною близько 20 сантиметрів.
3
Вплетіть першу гілку по колу, періодично скріпляйте її тонким дротом. Далі продовжуйте вплітати по одній гілці, рухаючись в одному і тому ж напрямку. Таким чином, накладайте гілочки одну на іншу, щоб отримати бажану товщину вінка. При цьому намагайтеся заховати дріт, щоб її не було видно.
4
Заповніть всі прогалини і нерівності меншими за розміром гілочками. Зафіксуйте їх тяганиною. У вас має вийти пишний і об'ємний вінок .
5
Зробіть з дроту петлю, оплете її ялиновими гілочками і зафіксуйте вгорі вінка із зворотного (виворітного) сторони. На цій петлі буде висіти вінок .
6
Прикрасьте вінок стрічкою, при цьому створіть художні складки. Стрічка повинна бути не натягнута, але й не вільна. Закріпіть її зі зворотного боку вінка рідкими цвяхами. Зробіть з боку бант. Замість стрічки можете використовувати електричну гірлянду.
7
Далі дійте так, як вам підкаже ваш настрій і смак. Закріпіть дротом шишки, сушені ягоди або фрукти, іграшки або квіти, дзвіночки або ялинкові прикраси. Місце прикріплення добре обдумайте і тільки після цього приступайте до зміцнення прикраси. Посипте вже готовий вінок штучним снігом.
8
Різдвяний вінок зазвичай вішають на вхідний з зовнішнього боку дверей для того, щоб показати гостям свою гостинність та готовність порадіти свята разом з ними. Можна також його повісити на стіні, так він буде нагадувати всім членам сім'ї про наближення радісного свята - Різдва Христового.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GKkEbnwDHiQ