Як вибрати амінокислоти.

Вільні амінокислоти - це молекули амінокислоти , які не пов'язані хімічно з іншими молекулами. Головна їхня перевага - відсутність енергоємного процесу розщеплення. Тому потрапляючи в кишечник, вони моментально засвоюються. Як же правильно підібрати амінокислоти ?
Інструкція
1
При виборі амінокислот насамперед керуйтеся особистими потребами. Визначтеся, для яких цілей вам потрібні ці продукти. Якщо вам потрібен препарат для активного росту і відновлення м'язів, тоді зверніть увагу на амінокислотні суміші та комплекси. Якщо для досягнення ваших цілей необхідно підвищувати концентрацію в організмі окремих речовин, тоді зупиніться на виділених амінокислотах або приймайте такі додатково з комплексними препаратами.
2
Врахуйте, що гідролізований форма містить багато амінокислот в ланцюзі. Щоб почався процес засвоєння, хімічні зв'язки між ними необхідно зруйнувати. Тому вони засвоюються повільніше вільних амінокислот.
3
М'язи на чверть складаються з амінокислот з розгалуженими ланцюгами. При тривалих активних тренуваннях вони використовуються організмом як додаткове джерело енергії після того, коли вичерпають себе доступні вуглеводні форми. Якщо ви не будете приймати такі амінокислоти , то організм буде брати їх з власних м'язів, тобто почне їх руйнувати. Ви відчуєте біль і судоми, а при недостатньо правильному харчуванні можливі навіть травми.
4
Щоб визначитися з вибором, зверніть увагу на форми, в яких виробники випускають свої препарати. Амінокислоти в капсулах зазвичай випускаються в желатинової оболонці. Ця форма має хорошу засвоюваність і стабільність. Таблетковий варіант теж добре поширений і доступний. Засвоюється він трохи довше в порівнянні з іншими формами. Амінокислоти в порошку зазвичай бувають виділеної форми, наприклад глютамин. Такі приймайте з обережністю - залежно від ваших особливостей організму вони можуть бути нестабільні. А ось рідкі амінокислоти - це нова форма, яку почали випускати зовсім недавно. Такі мають гарну засвоюваністю.
5
Існує ще один момент, на який необхідно звернути увагу при виборі амінокислот. Більшість амінокислот представлені у формі D - права і L - ліва. Так позначається будова молекул в просторі. Майже всі тварини і рослинні білки в природі представлені лівої формою. Значить тільки вони можуть підтримувати метаболізм людського організму. Тому для спортивного харчування підбирайте амінокислоти з L - формами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GkXoAeS8PQU