Як вивести жуйку з тканини. Як відчистити жевачку від поліестеру.

Жуйка на улюбленій одязі. З багатьма траплялася така неприємність. Якщо це сталося з вами, то чи не викидайте зіпсовану річ відразу. Існує кілька методів, як видалити жуйку з одягу і очистити річ, при цьому не зіпсувавши її.
Вам знадобиться
  • - зіпсована річ;
  • - серветки;
  • - праска;
  • - щітка;
  • - плямовивідник;
  • - спрей.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - це заморозка. Використовуйте його, якщо жуйка не сильно в'їлася в тканину. Покладіть річ в поліетиленовий пакет і помістіть в морозильну камеру. Залиште на 1 годину, а потім вийміть тканину. Жуйка затвердіє і легко отліпнет від одягу сама. Якщо не виходить її відразу прибрати, тоді спробуйте відколупнути гострим краєм металевої пилочки для нігтів або надломити її. Якщо на одязі залишилася пляма від жвательной гумки, то його можна вивести спиртом. Цей метод підходить для речей невеликого розміру.
2
Якщо жуйка прилипла на шубі або пальто, тоді в цьому випадку допоможе лід. Прикладіть його до місця забруднення, зачекайте кілька хвилин, поки жуйка застигне. Потім видаліть всі жорсткої щіточкою. Можна позбутися від жуйки, якщо залити її окропом і потім прибрати за допомогою звичайної зубної щітки. Якщо залишилося тільки пляма, тоді застосуйте праска. З його допомогою пропрасуйте місце з жуйкою через серветку. Жвательная гумка розплавиться і прилипне до паперу.
3
Спробуйте прибрати жвательную гумку інший жуйкою. Для цього її добре розжуйте і приліпите до забрудненого місця кілька разів, до тих пір, поки вона не відліпити. Можна взяти спеціальний спрей для видалення. Його нанесіть на місце забруднення. Через певний час надломити тканину. Спробуйте вивести жуйку бензином або звичайним спиртом.
4
Якщо жуйка глибоко в'їлася, тоді візьміть засіб для миття посуду або виведення плям. Для цього замочіть річ у воді, нанесіть засіб на забруднену ділянку. Жуйка повинна стати м'якою. Приберіть її і виперіть тканину звичайним способом.Вивесті жуйку з тканини можна за допомогою засобу для виведення плям.
5
Якщо річ не кольоровий, тоді скористайтеся ацетоном. Візьміть ватяну паличку, занурте її в розчин, або рідина для зняття лаку. Протріть пляму, жуйка розчиниться. Виперіть тканина в пральній машині, щоб не було плям від засобу.
Корисна порада
При використанні плямовивідника, уважно прочитайте інструкцію, щоб не зіпсувати одяг.