Як виростити брюсельскую капусту.

Брюссельська капуста збагачена азотистими речовинами, які складаються з добре переварюваних білків. У ній міститься в 3 рази більше вітаміну С, ніж в білокачанної. Таку капусту використовують в тушкованому, смаженому і відвареному вигляді, а також її можна маринувати. Щоб виростити її на своєму городі, необхідно дотримуватися простих правил.
Інструкція
1
Вирощують такий вид капусти розсадою. Для цього насіння посійте в березні-квітні, а в середині травня розсаду висадіть на відкритий грунт. Місце для посадки рекомендується вибрати поблизу огіркових грядок, використовуючи їх в якості захисту від вітру. Відстань між рослинами залиште в 50-70 см, це необхідно для гарного і якісного формування качанів капусти.
2
При посадці брюссельської капусти використовуйте суглинних грунт. Вона повинна мати гарну водоутримуючу здатністю. Це обумовлюється тим фактом, що даний вид капусти вимогливий до вологи. Сильно глинистий грунт не підійде.
3
Не забувайте удобрювати грунт. Підгодуйте брюссельську капусту 2-3 рази за сезон. Якщо грунт родюча, використовуйте тільки мінеральні добрива: калійну сіль, суперфосфат, аміачну селітру. Також відмінно підійдуть органічні субстрати: компост або перегній. У перший рік посадки ні в якому разі не варто вносити свіжий гній, так як він значно посилить ріст листя, уповільнивши формування качанів. Придбати добрива для брюссельської капусти можна в спеціалізованому магазині.
4
Регулярно обробляйте грунт. В якості догляду відмінно підійде глибоке розпушування. Будьте обережні, не пошкодите кореневу систему рослини. Також не забувайте про полив - його слід проводити регулярно, не заливаючи при цьому рослина.
5
Збирання врожаю проводите в жовтні-листопаді, так як брюссельська капуста відрізняється гарною морозостійкістю. Зрубаєте рослина у кореневої шийки і очистіть від всього листя. Таким чином ви отримаєте невеликі качани, придатні для прийому в їжу. Для зимового зберігання врожаю приберіть капусту з верхівкової ниркою і корінням або закопайте в погребі в пісок. Якщо ви помітили промерзлі качани, обов'язково видаліть їх - така капуста з часом загніет.