Як обчислити довжину кола по радіусу. Як обчислити діаметр кола знаючи радіус.

Давним-давно комусь прийшло в голову розділити довжину окружності на довжину її ж діаметру. Потім ще однієї, ще і ще. Виявилося, що результат завжди виходить однаковий. Так було отримано число?.
Вам знадобиться
  • - числове значення радіуса.
Інструкція
1
Припустимо, ви переслідуєте чисто практичні завдання. Наприклад, вам необхідно звести рівновіддалену від якогось об'єкта стіну або огорожу. Сполучені між собою рівновіддалені точки від центру являють собою окружность.Прежде ніж приступити до будівництва, ви повинні дізнатися загальну довжину вашої будівлі (окружності), щоб розрахувати кількість необхідного матеріалу.
2
Задайте собі або заміряйте допустима відстань від об'єкта (центру) до кордону огороджують ділянки. Це буде радіусом окружності (R) .Можно, звичайно, викреслити тепер коло на землі, скориставшись, наприклад, довгою мотузкою. І прокрокував або пройшовши з дерев'яною сажнем, визначити її довжину . А можна скористатися формулою.
3
Ось формула, подарована нам древніми математиками. L = 2? R.Где L - довжина окружності, R - радіус, як вже було зазначено, і? - Число 3.14, виражає відношення довжини будь окружності до свого діаметру.Так як діаметр окружності по довжині являє собою два радіуса, помножте радіус - оптимальна відстань до стіни або огорожі - на 2 і на універсальне число?, тобто на 3.14.
4
Наприклад, відстань до огорожі у вас 70 м. Це R в формуле.Следовательно: L = 2? R = 2 х 3.14 х 70 = 439.6 м. Така буде довжина окружності або, іншими словами, довжина вашого огороджуючого споруди.
Зверніть увагу
Необхідно відзначити, що число? є нескінченною дробом. Отже результат, отриманий із застосуванням цього приблизного числа, не може бути абсолютно точним. У космічних масштабах така похибка може бути дуже істотною.
Корисна порада
Формули 2? R і? D - абсолютно ідентичні. Залежно від того, який завбільшки ви володієте в даний момент - радіусом або діаметром - вибирайте формулу для обчислень.