Як заварювати Хельба. Як заварити жовтий чай.

Хельба (жовтий чай) - напій, який завдяки своїм корисним якостям і смаковими характеристиками придбав свою популярність не тільки серед єгиптян, але і в європейських країнах. Щоб отримати максимум задоволення і користі від вживання жовтого чаю, необхідно вміти правильно його заварювати.
Інструкція
1
Перед приготуванням єгипетського жовтого чаю ретельно промийте насіння в чистій холодній воді. Потім 2 чайних ложки насіння шамбали залийте 1 склянкою води, поставте на вогонь і поваріть протягом 5-7 хвилин. Для поліпшення смаку цього чудового напою за бажанням можете додати в нього імбир, лимон або мед.
2
Для лікування бронхіальної астми, грипу, ларингіту, пневмонії, туберкульозу, затяжного, хронічного кашлю та бронхіту візьміть 2 чайні ложки насіння Хельба, залийте 1 склянкою води, додайте 2 чайні ложки меду, поставте на вогонь і варіть протягом 10 хвилин. Приймайте по? склянки чаю 3-4 рази на день.
3
При болях в горлі візьміть 2 столові ложки насіння Хельба, залийте 0,5 літрами води, поставте на вогонь і варіть протягом 30 хвилин. Зніміть з вогню, дайте постояти 15-20 хвилин, процідіть і попестіть отриманим настоєм горло 3-4 рази на день.
4
Крім того, до складу насіння жовтого чаю входить діосгенін, який за своєю структурою і дією схожий з жіночим гормоном естрогеном. Даний чай здатний викликати приплив грудного молока. Для збільшення лактації візьміть 2 чайні ложки насіння, залийте 1 склянкою води і варіть з додаванням 2-х чайних ложок меду протягом 10 хвилин. Пийте по 3-4 склянки даного чаю на добу.
5
Для лікування статевих інфекційних захворювань, запалень матки і піхви візьміть 2 столові ложки насіння, залийте 1 склянкою окропу, дайте постояти близько 15-20 хвилин. Спринцюйтеся отриманим настоєм 2-3 рази на день.
6
Для лікування цукрового діабету візьміть 2 чайні ложки насіння, замочіть в 1 склянці води і залиште на ніч. Вранці випийте отриманий настій.
7
Для лікування синуситу 1 чайну ложку насіння варите в 1 склянці води доти, поки не залишиться половина обсягу. Пийте по 3-4 склянки відвару на добу.
8
Для лікування імпотенції візьміть 2 чайні ложки подрібненого насіння Хельба, залийте 1 склянкою гарячого молока і вживайте щодня вранці.
Зверніть увагу
В Єгипті великою популярністю користується, так званий єгипетський "жовтий чай" - Хельба. Цей смачний і корисний напій має зігріваючими, болезаспокійливими і протизапальними властивостями, завдяки яким став дуже популярний в Європі і завойовує все більше прихильників і в Росії. Особливо полюбилася "хельба" жінкам, як ефективний і безпечний засіб при болісних менструаціях і кишкових розладах (дисбактеріозах).
Корисна порада
Семена прямокутної форми, маленькі, довжиною чотири міліметри, коричнево-жовтого кольору. Насіння коричнево-сонячного тони утворюються в стручках неправильної форми, їх не більше двадцяти штучок в стручку. Смак їх солодкуватий з гірчицею, насичується після обсмажування, приймаючи смак женого цукрового піску. З медичних трактатів на папірусах, знайдених в Єгипетських гробницях відомо, що Хельба використовувалося в Єгипті не тільки лише в кулінарії, однак до того ж як ефективний жарознижуючий среств.