Як зав'язати красивий вузол. Як красиво зав'язати краватку.

На сьогоднішній день краватка є невід'ємним атрибутом ділового стилю чоловічого одягу. Всього існує близько 80 різноманітних вузлів для зав'язування краватки. Але, як правило, сучасні чоловіки обходяться 3-5. Як же зав'язати красивий вузол на краватці?
Вам знадобиться
  • - краватка.
Інструкція
1
Простий вузол Цей спосіб зав'язування краватки є одним з найпопулярніших. Такий вузол дійсно простий у виконанні і добре виглядатиме практично на будь-якому галстуке.Подніміте комір сорочки, надіньте краватку і перехрестите його так, щоб вузький кінець був приблизно на 30 см коротше широкого і знаходився під ним. Простягніть широкий кінець під вузьким, розгорнувши його в протилежну сторону, а потім оберніть його таким чином, щоб вийшла петля. Простягніть широку частину знизу вгору і пропустіть через лицьовій вузол . Слідкуйте за тим, щоб краватка не перекручувався. Вирівняйте вузол .
2
Вузол МосконіДанний вузол є, мабуть, одним з найоригінальніших. Незважаючи на те, що зав'язати його досить складно, результат коштує витрачених усілій.Расположіте краватку так, щоб його широка частина знаходилася на вузькій і була направлена вліво. Оберніть широкий кінець навколо вузького, таким чином, щоб він опинився спрямований у протилежний бік. Потім просмикніть його в шийну петлю краватки зверху вниз, направивши вліво. Просмикніть в утворилося попереду «вушко» і протягніть вниз. Затягніть і акуратно розправте вузол .
3
Вузол «Фрі стайл» Цей красивий вузол особливо підійде для шовкових галстуков.Перекрестіте кінці краватки. При цьому широкий кінець повинен розташовуватися на вузькому і бути повернутий в ліву сторону. Проведіть широку частину краватки під вузької так, щоб вона виявилася спрямованою в праву сторону. Протягніть її в шийну петлю зверху вниз і направте вправо. Простягніть спершу в шийну петлю знизу вгору, а потім в лицьову - зверху вниз. Поправте і затягніть вузол .
Корисна порада
Галстук завжди слід зав'язувати безпосередньо на комірі сорочки, а не на руках.Дліна широкого кінця зав'язаного краватки повинна бути на 2 см нижче пояса брюк.
Красиво укладене волосся - це половина успіху образу. Для того щоб зав'язати волосся , не потрібно особливих зусиль і навичок. Зачіска "кінський хвіст" ніколи не виходить з моди. Робиться вона дуже просто, а ефект справляє всі очікування.
Інструкція
1
Вимийте волосся шампунем, відповідним для вашого типу волосся, потім висушіть їх.
2
Перед укладанням добре розчешіть волосся , збризніть їх спреєм для укладки - він не буде склеювати волосся , але надійно зафіксує зачіску.
3
Якщо волосся в'ються, а ви хочете зробити їх ідеально прямими - випрямити їх спеціальним праскою. Якщо ж образ передбачається більш романтичним, можна злегка завити волосся на кінцях - вони будуть струмувати красивими хвилями. Зробити це можна щипцями або за допомогою бигудей.
4
Відокремте над чолом одну тонку пасмо і закріпіть її шпилькою - поки вона не буде брати участь у створенні зачіски.
5
Іншу частину волосся зберіть в низький чи високий хвіст - за вашим бажанням.
6
Як випливає пригладьте волосся гребінцем на маківці, щоб вони не пушілісь.
7
Зауважте що вийшов хвіст тонкої непомітної гумкою.
8
Розчешіть пасмо, яку ви фіксували шпилькою на самому початку і оберніть нею гумку. Кінець пасма закріпіть невидимками.
9
Побризкайте на долоні лаком для волосся і акуратно пригладьте волосся .
10
Після цього збризніть зачіску лаком, щоб вона трималася довше.
11
Якщо ви хочете урізноманітнити повсякденне красиву зачіску, прикрасьте хвіст красивою шпилькою або стрічкою. Якщо хвіст довгий, можна заплести його в косу - такий варіант буде виглядати дуже стильно.
Зверніть увагу
Якщо ви хочете додати в образ навмисної недбалості, після того як зав'яжете хвіст гумкою, злегка відтягніть її вниз, а волосся над нею злегка "збийте" пальцями.