Як заростити пірсинг. Як швидко заростає шкіра після пірсингу.

К пирсингу можна ставитися по-різному - від фанатичного слідування моді до різкого засудження подібних «самокатувань». У кожному разі, до перфорації шкіри слід підходити з обережністю і не здійснювати її самостійно. Одного разу вам може знадобитися заростити пірсинг. Навіть якщо на місці красивого прикраси не утворилося рубця, процес заростання отвори може затягнутися. Щоб справитися з цією проблемою і не викликати ускладнень, обов'язково зверніться до фахівця.
Вам знадобиться
  • - антисептик;
  • - мазь від рубців;
  • - пластична операція.
Інструкція
1
Звертайтеся в зарекомендували себе косметичні салони, якщо ви любите пірсинг. В цьому випадку буде більше гарантій, що місце проколу в разі потреби швидко і благополучно заросте. Перш ніж травмувати особливо чутливі зони (такі як грудна залоза, брову, мову та інші), спочатку сходіть до лікаря.
2
Не слід робити відразу два і більше отворів на одній ділянці шкіри, інакше можна спровокувати запалення. Заростити такий пірсинг потім буде складніше. Якщо ви все-таки вирішили зробити ряд проколів (наприклад, на вусі), дайте першої дірочки повністю зажити. Тільки після цього слід робити другу. Пірсинг - це мала, але операція, і вона потребує лікування. Зазвичай косметологи призначають антисептик (часто - 0,01% -ний розчин «Мирамістину»). Їм потрібно змочувати ватку і протирати ранку 2 рази на день.
3
зарости пірсинг на пупку, якщо ви плануєте вагітність через півроку. Зазвичай цього часу вистачає, щоб отвір на животі повністю заросло. Не пускайте справу на самоплив - у міру зростання плоду незагоєні дірка неодмінно розтягнеться, і прибрати прокол від сережки майбутній мамі стане вже неможливо. За практиці пластичних хірургів, красиве модне прикраса у вагітних часто обертається потворним шрамом.
4
Уважно огляньте отвір від сережки, яке ви хочете заростити. Якщо воно невелике і не застарілі - є шанс, що пірсинг заросте сам і без наслідків. Якщо ж на місці проколу з'явився рубець, вирушайте до косметолога. Вам можуть допомогти спеціальні аптечні мазі кшталт «Медерма», «Клевріна», «Контрактубекс» та інші подібні лікувальні засоби. Щоб попередити можливі побічні ефекти, які не застосовуйте мазь без розпорядження лікаря.
5
Якщо ваш пірсинг робився давно, погано заростає і перетворюється на рубець, зверніться за консультацією до пластичного хірурга. Не затягуйте з цим, щоб не почався патологічний процес. Поверхневі ушкодження епідермісу вам досить швидко приберуть лазерної шліфуванням або іншими методами пластики. Позбутися ж від розростаються червоних вузлів (вони називаються келоїдних) буде нелегко.
6
Готуйтеся до досить довге лікування келоїдних рубців. Зазвичай шрами від пірсингу коригують, видаляючи деформують тканини шкіри. Але процес розвитку грубого шраму відрізняється у різних людей, тому вам слід вибрати досвідченого доктора - він розробить індивідуальну схему лікування.
Зверніть увагу
Якщо в процесі заростання пірсингу у вас почалася пульсуючий біль і нагноєння, відразу обробіть ранку антисептиком і йдіть до лікаря.
Багато молодих людей вирішуються прикрасити своє обличчя або тіло пірсингом . Виглядає це красиво, але нерідко трапляється так, що це прикраса необхідно приховати. Замаскувати пірсинг можливо, однак це справедливо не для кожного його виду.
Інструкція
1
Найпростіше приховати пірсинг у вухах. Якщо у вас довге волосся, то достатньо буде їх розпустити, і численних сережок на вухах буде не видно. Також можна заховати пірсинг під будь-який головний убір, навушники, пов'язку або капюшон.
2
Пірсинг в брови можна заховати, надівши окуляри з досить широкою оправою. Навіть якщо Сергійко не сховається повністю, то увагу від неї буде відвернута. Проколоту брову також зручно приховувати під волоссям, особливо, якщо у вас є чубчик. Однак волосся сильно приховають ваше обличчя, ви можете здатися замкнутим і недоглянутих, тому перший варіант більше підходить для того, щоб справити приємне враження.
3
Пірсинг в пупку, природно, легко приховати за допомогою довгого одягу. Якщо ви заздалегідь знаєте, що демонструвати проколоті пупок сьогодні не потрібно, то варто ретельно продумати гардероб. Виберете таку річ, яка не задереться і не оголить пірсинг навіть в тому випадку, якщо ви піднімете руки. Краще всього надіти кофту або сорочку, яку можна заправити в брюки (або спідницю).
4
У тому, що стосується носа або губи, то заховати сережку в цих місцях неможливо. Хочеться вам цього чи ні, але доведеться вийняти її на час. На жаль, щойно вийнята сережка залишити на обличчі сліди у вигляді маленьких дірочок, а перший час вони сильно кидаються в очі. Щоб приховати сліди від пірсингу, можна скористатися тональним кремом або пудрою, але не забудьте, що перед надяганням сережки прокол потрібно обробити перекисом водню, спиртом або хлоргексидином. Якщо пірсинг знятий недавно, то краще не виймати його надовго, інакше він може зарости.
Корисна порада
В деяких випадках можна замаскувати пірсинг під садно і заклеїти лейкопластирем. Цей спосіб хороший для того, щоб приховати прокол від рідних і близьких, але ні в якому разі не робіть це перед офіційними зустрічами, співбесідами або іспитами.